شهرستان بهار

پروژه استقرار دو عدد المان در ورودی شهر از سمت همدان و لالجین از مهمترین اقدامات در حال اجرای شهرداری بهار است.

شناسه خبر: ۵۹
پروژه استقرار دو عدد المان در ورودی شهر از سمت همدان و لالجین از مهمترین اقدامات در حال اجرای شهرداری بهار است.

بهار- پایگاه خبری نشاط شهر: پروژه های مهم و تاثیرگذاری در شهر بهار با همدلی و تلاش پرسنل شهرداری و شورای اسلامی شهر در حال اجراست شهردار بهار با بیان این مطلب در جمع پرسنل شهرداری بهار گف

بهار- پایگاه خبری نشاط شهر: پروژه های مهم و تاثیرگذاری در شهر بهار با همدلی و تلاش پرسنل شهرداری و شورای اسلامی شهر در حال اجراست شهردار بهار با بیان این مطلب در جمع پرسنل شهرداری بهار گفت: علیرغم تضادها در منش ها و روش ها، در ارائه خدمت صادقانه به مردم اتفاق نظر وجود دارد.

علی اصغر شیری به اهداف و رئوس مورد نظر در شهرداری بهار اشاره کرد و افزود: ارتقای حقوق شهروندی، ارتقای سلامت اداری، تحقق زیرساختهای شهری، افزایش رفاه شهروندان، برقراری امنیت در جامعه و خدمت بی منت به مردم در راس برنامه های شهرداری بوده است که با همکاری مسئولین محقق شده است. وی اظهار داشت: در طول ۶ سال گذشته ۳۳ میلیارد تومان گردش مالی در شهرداری صورت گرفت و بودجه شهرداری بهار نیز از یک میلیارد تومان به ۵ میلیارد تومان رسید و ۶۵ پروژه عمرانی بزرگ اجرا شد.

وی به برخی پروژه های شهرداری اشاره کرد و گفت: تملک و آغاز عملیات اجرایی پارک ۳۰ هکتاری، اصلاح میادین شهر و ساماندهی ورودی های شهر بهار، کمک به ساختار اداری، از جمله اقدامات مهم بوده است. وی تصریح کرد: قبل از سال ۸۶، سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهر بهار وجود نداشت که با برنامه ریزی های مدون سرمایه گذاران بخش خصوصی وارد شهر بهار شد و هم اکنون یکی از بزرگترین پروژه های غرب کشور با عنوان جزیره شادی در حال احداث است.

وی تاکید کرد: سلامت ساختار اداری به جهت خدمت خوب به مردم یکی از توجهات ویژه شهرداری بود که با ایجاد اتوماسیون اداری و اتصال به شبکه دولت و پرونده های دیجیتالی، از برخی تخلفات احتمالی جلوگیری شد و خدمات به نحو مطلوبتری در حال انجام است و خدمت صادقانه و بی منت در اولویت کارها می باشد. وی تصریح کرد: با شروع فصل کاری، عملیات عمرانی در شهر بهار با قدرت شروع شده و امیدواریم بتوانیم با همکاری مردم برنامه های پیش بینی شده را تا آخر سال به مرحله اجرا در آوریم.

شهردار بهار به اقدامات عمرانی در حال اجرا اشاره کرد وگفت: خرید حدودا ۶۵۰ تن آسفالت شکسته کوهی جهت لکه گیری معابر اصلی سطح شهر بهار وکلیه معابر شهرک فرهنگیان به مبلغ ۸۰۰ میلیون ریال، لکه گیری آسفالت وترمیم ترانشه های معابر اصلی شهر و همچنین کلیه معابر شهرک فرهنگیان شامل کنده کاری، قیرپاشی، پخش و متراکم نمودن آسفالت در مساحتی بالغ  بر ۷ هزار و ۵۰۰ مترمربع که با اعتبار معادل ۳۰۰ میلیون ریال، پروژه پیاده روسازی معابرشهر از جمله ورودی شهر بهار از سمت بلوارکشاورز، پیاده رو  ورودی شهرک فرهنگیان در طرفین خیابان به مساحت ۷۰۰ مترمربع از مصالح ترکیبی جالیز و بتن که با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون ریال، پروژه جمع آوری و دفع آبهای سطحی پیرامون خیابان آتش نشانی و پارک لاله با استفاده از جداول بتنی و مصالح سنگی به مقدارتقریبی ۲۰۰ مترطول که با اعتباری بالغ بر ۱۷۰ میلیون ریال تاکنون هزینه شده وپیش بینی می شود که جهت اتمام پروژه به مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال دیگر نیاز می باشد، پروژه ساماندهی ورودی شهر شامل جدولگذاری و زیرسازی از نوع جداول کانیوا به مقدار۴۰۰ مترطول که با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیون ریال، پروژه ساماندهی قبور منورشهدای گمنام شهر بهارکه درحال توسط اعضای کارگروه  و مشاورین طراحی سه جلسه جهت بررسی طرح تشکیل شده و در حال بررسی و تائید می باشد، پروژه احداث واستقرار دو عدد المان در ورودی شهر از سمت همدان ولاله جین با هزینه پیش بینی بالغ بر ۱۵۰ میلیون ریال، از مهمترین اقدامات در حال اجرای شهرداری بهار است.

وی اعلام کرد: در مجموع اعتبار هزینه شده جهت موارد مذکور (پروژه های عمرانی درحال اجرا) بالغ بر  یک میلیارد و ۸۸۰ میلیون ریال است.در ادامه مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری گفت: شهرداری به عنوان رکن اصلی مدیرت امور شهری محسوب می شود و اهداف شهرداری نیز بدون حمایت خانواده پرسنل شهرداری محقق نمی شود. حیدری دلگرم اضافه کرد: بار دیگر بیست و چهارم خرداد ماه برگ زرین دیگری بر تاریخ پر افتخار کشور اسلامی مان افزود و حماسه ای دیگر در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی توسط مردم غیور آفریده شد که یقینا مایه خشنودی مردم و رضایتمندی مقام معظم رهبری بود و منتخبین شورا ها باید مطالبات به حق مردم را پاسخگو باشند و در راستای آبادانی شهرها تلاش کنند.

سپس فرماندار بهار گفت: ساختن شهری زیبا و پاک، حق مردم غیرتمند بهار است و البته پرسنل شهرداری در این راه با سختی هایی روبرو می شوند و در برخی موارد مجبور به اعمال قانون هستند و مردم نیز با پرداخت به موقع عوارض و رعایت اصول شهرداری می توانند برای رسیدن به شهر آرمانی تلاش کنند. گل کار زاده اضافه کرد: خدمت به مردم نوعی عبادت است زیرا خدمت به مردم رضایت خداوند را در پی خواهد داشت و همه باید با تواضع و فروتنی، مخلصانه کار کنیم. سپس امام جمعه بهار گفت: وظیفه همه، تقدیر از خدمتگزاران است و همه خادمان باید کار خالصانه را با ایمان، طاعت و تقوا پیوند بزنند و خشنودی پروردگار مد نظر باشد.

حجت الاسلام حاتم نیا اضافه کرد: شهرداری ها در سه سطح با مردم ارتباط دارند که شامل خدمات به مردم، حفظ و توسعه فضای سبز و فرهنگ می باشد که در این بین نباید فرهنگ مغفول واقع شود و شهرداری ها نیز نقش اساسی در توسعه فرهنگ عمومی هر شهر دارند.در پایان پرسنل به همراه خانواده و جمعی از مسوولین در مراسم ضیافت افطاری شرکت کردند

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • aftab :
  در تاریخ ۱۷ امرداد ۹۲ ساعت ۰۱:۳۴
  ارتقای حقوق شهروندی، ارتقای سلامت اداری، تحقق زیرساختهای شهری، افزایش رفاه شهروندان، برقراری امنیت در جامعه و خدمت بی منت به مردم در راس برنامه های شهرداری بوده است که با همکاری مسئولین محقق شده است.
  چه واژه های زیبایی…
  مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید…
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر