شهرستان بهار

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهار خبر داد برگزاری کارگاه‌های آموزشی امداد کانون‌های دانش‌آموزی در شهرستان بهار

شناسه خبر: ۵۹۸۰
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهار خبر داد برگزاری کارگاه‌های آموزشی امداد کانون‌های دانش‌آموزی در شهرستان بهار

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهار گفت: کارگاه‌های آموزشی امداد و مسابقات در رشته‌های مختلف در فضای سبز ویژه کانون‌های دانش‌آموزی شهرستان بهار برگزار شد

به گزارش نشاط شهر به نقل از خبرنگار فارس، مهدی حمزه امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به برگزاری کارگاههای آموزشی امداد و مسابقات در رشتههای مختلف در فضای سبز ویژه کانونهای دانشآموزی شهرستان بهار، اظهار کرد: این برنامه به مناسبت طرح غنیسازی اوقات فراغت ویژه کانونهای دانشآموزی شهرستان بهار در فضای سبز برگزار شد.

وی هدف از برگزاری کلاسهای امدادی در فضای پارکها را ایجاد تنوع، ایجاد روحیه و افزایش انگیزه در دانشآموزان و خروج از فضای بسته اداری دانست و گفت: افزایش توان امدادی دانشآموزان و ایجاد انگیزه بیشتر برای شرکت در مسابقات از اهداف کاربردی برگزاری مسابقات امدادی است.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهار تصریح کرد: مسابقات در رشتههای مختلف حمل، پانسمان، بانداژ، احیای قلبی-ریوی و آتل برگزار شد.

وی در بخش دیگری از سخنانش به اعزام اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان بهار به اردوهای جهادی اشاره کرد و افزود: این اردوها در قالب کاروانهای نیکوکاری به مناسبت طرح غنیسازی اوقات فراغت شوق رویش صورت گرفت.

حمزه خاطرنشان کرد: یک تیم از اعضای امور جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان بهار در قالب اردوی جهادی کاروان نیکوکاری به منظور اجرای طرحهای از قبل پیشبینی شده به روستای دستجرد اعزام شدند.

وی ادامه داد: در این اردوی جهادی ویزیت رایگان بیماران توسط پزشک داوطلب جمعیت، مشاوره رایگان توسط اعضای تیم سحر، برگزاری کلاس احکام، مسابقه نقاشی خیابانی، کارگاه اشتغالزایی بانوان با حضور کارشناسان جهاد کشاورزی، کلاس امداد و کمکهای اولیه و تست قند و فشار خون در روستای دستجرد لالهجین انجام شد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر