شهرستان بهار

نشست امام جمعه با جمعي از بسيجيان و پرسنل سپاه ناحيه بهار

شناسه خبر: ۶۰۶۴
نشست امام جمعه با جمعي از بسيجيان و پرسنل سپاه ناحيه بهار

به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس نشست امام جمعه با جمعي از بسيجيان و پرسنل سپاه ناحيه بهار برگزار شد

به گزارش نشاط شهر به نقل از فرمانداری بهار، در اين نشست ابتدا فرمانده سپاه ناحيه بهار گفت: دفاع مقدس ياداور رشادتها و دلاورمرديهاي رزمندگاني است که از جان خود گذشتندو اجازه ندادند يک وجب از خاک ميهن به تصرف دشمن درآيد .

سرهنگ رجبي ادامه داد : در طول اين هفته 80 عنوان برنامه در سطح شهرستان بهار اجرايي خواهد شد .در ادامه امام جمعه بهار تاکيد کرد: بايد سعي شود انديشهها و اعتقادات رزمندگان دوران دفاع مقدس در بين نسل نوجوان و جوان کشور ترويج داده شود.حجت الاسلام حاتم نيا ادامه داد: امروز سپاه به عنوان بازوي توانمند ولايت فقيه بوده و خود را براي هر نوع ماموريتي آماده کرده است

وي افزود: سپاه نهادي است در راستاي پياده کردن اهداف و آرمانهاي والاي انقلاب اسلامي که آرماني بزرگ و مقدس دارد و از هيچ اقدام و از خودگذشتگي دريغ نميکند.

وي با اشاره به حضور موثر و حماسهآفرين رزمندگان در دوران دفاع مقدس ادامه داد: اين نيروي ارزشمند امروز در عرصههاي مختلف نقش مهمي داشته و حماسهآفريني نيروهاي مخلص سپاه در دوران هشت سال دفاع مقدس همواره در اذهان ملت ماندگار است.

وي افزود: امروز در مجموعه سپاه از نيروهاي مخلص، معتمد به ولايت فقيه و معتقد به مباني اسلامي استفاده شده که از سالها تجربه، تخصص و کارآمدي برخوردار هستند و اين امر موجب شده سپاه پاسداران انقلاب اسلامي به صورت مجموعهاي ارزشمند در خدمت ملت ايران باشد.

وي با اشاره به اقتدار نيروهاي مسلح کشور در برابر تمام تهديدات دشمنان تصريح کرد: نيروهاي مسلح کشور همواره براي حفظ نظام اسلامي و حکومت اسلام ناب محمدي آماده بوده و در برابر تمام تهديدات دشمنان با قدرت ايستاده است. وي بابيان اينکه فرهنگ شهادت و ولايت پذيري مهمترين رمز پيروزي رزمندگان اسلام در دفاع مقدس بود خاطرنشان کرد: ارزش هاي والاي دفاع مقدس ارزش هاي فراموش شدني نيست.

امام جمعه بهار با بيان اينکه بايد جوانان و نوجوانان را با فرهنگ دوران دفاع مقدس و رشادت هاي رزمندگان اسلام آشنا سازيم، تاکيد کرد: برنامه هاي گراميداشت هفته دفاع مقدس بايد با کيفيت عالي برگزار شود.

وي گفت: فرهنگ دفاع مقدس، الگويي براي مردم منطقه و خاطره اي تلخ براي استکبار جهاني است.

امام جمعه بهار با گراميداشت ياد و خاطره رزمندگان و شهداي سال دفاع مقدس اظهارکرد: امروزبسيجيان مانند هشت سال دفاع مقدس بار اصلي حفظ ارزش هاي انقلاب اسلامي را بر عهده دارند و تاکنون اين رسالت را به خوبي در عرصه هاي مختلف انجام دادند.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر