شهرستان بهار

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان :

افکار دولت‌مردان آمریکا نسبت به ایران هیچ تغییری نخواهد داشت/ آمریکا شیطان بزرگ است

شناسه خبر: ۶۱۹۸
 افکار دولت‌مردان آمریکا نسبت به ایران هیچ تغییری نخواهد داشت/ آمریکا شیطان بزرگ است

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با اشاره به انتخابات آمریکا گفت: در آمریکا چه حزب جمهوری‌خواه، چه حزب دموکرات پیروز شود هیچ اتفاقی در افکار، جنایات و ظلم دولت‌مردان آمریکا نسبت به ایران و ... رخ نخواهد داد.

به گزارش خبرنگار نشاط شهر؛سردار غلامعلی ابوحمزه در جمع فرماندهان و ارکان مدیریتی بسیج حوزه مقاومت امام صادق(ع) شهر بهار با اشاره به اهمیت نهج البلاغه بیان داشت: با پیروزی انقلاب اسلامی و تاکیدات امام(ره) و رهبری قرآن در قشرهای مختلف به شکل روخوانی، روانخوانی، تجوید و حفظ مطرح بوده و همچنین در سخنرانیها ارائه میشد اما نکتهای که مقام معظم رهبری و امام(ره) به آن تأکید کردند بحث نهج البلاغه است.

وی افزود: ما باید زمینهای را در سپاه، بسیج و جامعه فراهم کنیم که نهج البلاغهخوانی در سطوح و قشرهای مختلف همانند تلاوت قرآن رایج شود.

* بصیرت یعنی راهشناسی، هدفشناسی و دشمنشناسی

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با اشاره به اینکه بسیجی باید بصیرت کامل داشته باشد، بیان کرد: بصیرت یعنی راهشناسی، هدفشناسی و دشمنشناسی و ما هستیم که باید دنبال این عمل برویم چراکه نیاز و ویژگی یک بسیجی بصیرت است.

وی تأکید کرد: شیطان کردارهای زشت را در نظر زیبا جلوه میدهد و هرکسی که از درون تحت تاثیر وسوسههای شیطان قرار بگیرد، هر کار شیطانی را خود توجیه میکند و نظر به درستی کار دارد و اعمال و رفتارها شیطانی خواهد شد.

ابوحمزه اضافه کرد: امروز کسانی که دم از رابطه و مذاکره با آمریکا میزنند هر قدر مقام معظم رهبری فریاد میزند بحث مذاکره و 5+1 فقط در بحث برجام است، آنها در نشست و برخاستها میگویند که اگر خواستار حل مشکلات هستیم باید با امریکا رابطه داشته باشیم.

* برجام دو سال وقت دولت را گرفت/ آمریکا هر روز موضوع جدیدی مطرح میکند

وی گفت: در موضوع برجام دولت دو یا سه سال وقت گذاشت ولی امروز نتیجه این است که آمریکاییها مطرح میکنند اگر به دنبال حل مشکل تحریم هستید باید جمهوری اسلامی در بحث مقاومت عقبنشینی کند یعنی کاری با حزبالله، سوریه، عراق، فلسطین و... نداشته باشیم.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرموند که «اگر شما این را نیز بپذیرید، دوباره موضوع دیگری مطرح میکنند که شما باید در بحث حقوق بشر آن چیزی که ما میگوییم را بپذیرید و...»، ادامه داد: نقش شیطان این است و اینکه ما میگوییم آمریکا شیطان بزرگ است و شعار «مرگ برآمریکا» میدهیم به خاطر این افکار و اندیشه غلط آنها است، ما کاری با مردم این کشور نداریم مخاطب ما این دولتمردان و سیاستمردان آمریکا است.

وی تصریح کرد: تا زمانی که ما به دوران قبل از انقلاب برنگردیم و شرایط رژیم منحوس پهلوی را نپذیریم آمریکاییها رابطه درستی را نخواهند داشت و آنها همین را میخواهند.

ابوحمزه با اشاره به اینکه انتخابات آمریکا نزدیک است، اظهار داشت: نکته مهمی که باید ما به آن توجه داشته باشیم روزهای مناظره دو کاندیدا و انتخابات آمریکا است، چه حزب جمهوریخواه و چه حزب دموکرات پیروز شود هیچ اتفاقی در دولتمردان آمریکا در بحث جنایات و ظلم و افکار آنها نسبت به ایران و ... رخ نخواهد داد.

وی اظهار داشت: افکار و اندیشهای که در کشورهای غربی و آمریکا است برگرفته از اندیشه لیبرال سرمایهداری بوده و محور آن سکولاریسم است و مبنا و خروجی کار آنها سه موضوع قدرت، ثروت و لذت است و برای رسیدن به این سه محور حتی قتل عام و کشتار جمعی نیز میکنند.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان ابراز داشت: جنگهایی که در برخی کشورها رخ میدهد ریشه آن اعتماد به آمریکا است و امروز آمریکاییها از شرایط به وجود آمده به ویژه در سوریه حداکثر استفاده را میکنند.

* شناخت کامل اسلام ناب اولین و مهمترین وظیفه بسیجی

وی با اشاره به نقش شهدای مدافع حرم و تدابیر مقام معظم رهبری گفت: جمهوری اسلامی ایران با وجود همه این توطئهها سربلند است و این شهدا باعث عزت و سرافرازی کشور هستند.

ابوحمزه اظهار داشت: اولین و مهمترین وظیفه ای که بر دوش ما است داشتن شناخت کامل از اسلام ناب است که ارکان اساسی آن عقلانیت، معنویت و عدالت است.

وی با بیان اینکه بسیجی باید مطالعه داشته باشد، گفت: اگر بسیجی و هر فرد دیگری میخواهد اسلام را بشناسد باید مکتب امام(ره)، شهید مطهری، قرائتی و... را مطالعه کند.

* ما نیازمند تربیت افرادی چون شهید مطهری هستیم

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با اشاره به اینکه مشکل کشور ما دانشگاهها نیست، بیان کرد: مشکل ما حوزههای علمیه است ما نیاز به طلبه جوان، باهوش و با استعداد داریم که 20سال دیگر افرادی همانند شهید مطهری داشته باشیم و تربیت کنیم.

وی افزود: مساجدی وجود دارد که حتی اذان از آن پخش نمیشود، ما نیاز به طلبه داریم و تکلیف امروز ما این است که هر کس که میتواند و توان دارد باید به حوزههای علمیه برود.

ابوحمزه با اشاره به نقش فضای مجازی بیان کرد: فضای مجازی هم محسنات دارد و هم معایب و اگر در راستای صحیح استفاده کنیم منفعت دارد و اگر به صورت ناصحیح باشد خسران است.

وی خاطرنشان کرد: این ما هستیم که باید هوشیاری کامل داشته باشیم چراکه در فضای مجازی و حقیقی گناه هیچ فرقی ندارد و گناه، گناه است.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر