شهرستان بهار

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بهار :

استکبارستیزی ویژگی اصلی انقلاب اسلامی است

شناسه خبر: ۶۲۱۸
 استکبارستیزی ویژگی اصلی انقلاب اسلامی است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گفت: استکبارستیزی از ارکان انقلاب اسلامی بوده و درصورت خدشه دار شدن آن، اصل نظام و انقلاب نیز دچار چالش می شود.

به گزارش نشاط شهر، حجت الاسلام محمد جمشیدی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار ما، با گرامی داشت 13 آبان روز بسیج دانش آموزی، با تاکید بر اینکه استکبار ستیزی از مهمترین اصول اساسی انقلاب اسلامی است، گفت: استکبار ستیزی در پیدایش انقلاب اسلامی و تداوم آن نقش اساسی و اصولی داشته و دارد.

وی با تاکید به ضرورت تبیین مبانی استکبار ستیزی با الهام گیری از آیات قرآنی و زمینه سازی برای پرورش انسانهای استکبار ستیز همچون شهید فهمیده را برای علاقه مندان به نظام و بسیجیان، امری لازم و ضروری دانست و افزود: شهید فهمیده تنها کسی بود که توانست مدال رهبری را از رهبر کبیر انقلاب دریافت کند.

رئیس تبلیغات اسلامی بهار ادامه داد: خداوند در قرآن کریم میفرماید: مسلمان حق ندارد با مستکبرانی که دشمن خدا و دین او هستند رابطه داشته باشد؛ امکان ندارد انقلاب اسلامی با مستکبران که در رأس آن آمریکا قرار دارد رابطه مودت برقرار کند و این سیاست، سیاستی بود که امام راحل مطرح کرد و رهبر معظم انقلاب نیز همین سیاست را پیش گرفت.

وی با بیان اینکه مبارزه ما و نظام سلطه تمام شدنی نیست، گفت:انقلاب اسلامی آمد تا گفتمان عدالت و اسلام ناب را در جامعه برقرار کند و آنان با این گفتمان مشکل دارند و برای نابودی آن هزینه می کنند.

جمشیدی با بیان اینکه جمهوری اسلامی با کسی دعوا ندارد، گفت: استکبارستیزی ویژگی اصلی انقلاب اسلامی است، انقلاب نکردیم تا با نظام سلطه، ظلم و جور کنار بیاییم زیرا خودمان دارای قدرت هستیم و باید تمدن اسلامی شکل بگیرد.

ایشان با اشاره به اینکه از سرمایه بزرگ دانشجویان باید برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی استفاده کنیم، ادامه داد: تشکیل بسیج طلاب و دانشجویی با فرمان مستقیم امام راحل نشاندهنده تاثیرگذاری این اقشار در جامعه است.

وی با تاکید بر اینکه حقایق انقلاب باید برای جوانان تبیین شود، یادآور شد: با تکیه به جوانان آگاه و انقلابی می توانیم در مقابل دشمنان دفاع جانانه داشته باشیم.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر