شهرستان بهار

پورمختار :

سوال یک نماینده نباید محل اختلاف دو قوه باشد/ نقدهایی هم به قوه قضاییه وارد است

شناسه خبر: ۶۳۵۵
 سوال یک نماینده نباید محل اختلاف دو قوه باشد/ نقدهایی هم به قوه قضاییه وارد است

نماینده بهار و کبودرآهنگ درباره اینکه آیا سوال یک نماینده می‌تواند منجر به اختلاف قوا شود، گفت:‌ قاعدتا سوال یک نماینده نمی‌تواند و نباید محل اختلاف دو قوه باشد، اگر تخطی هم بوده است، باید راجع به یک نفر تصمیم‌گیری شود و نباید به حساب یک قوه نوشته شود.

به گزارش نشاط شهر ، محمدعلی پورمختار نماینده بهار و کبودرآهنگ در گفتوگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری آنا، درباره وجود اختلاف بین قوه مقننه با سایر قوا بویژه قوه قضاییه اظهار کرد: اختلافی بین مجلس و قوه قضاییه نیست، بلکه به نظر من بحث مربوط میشود به یک یا چند نماینده که به لحاظ عدم رعایت ضوابط و آیین نامه داخلی به زعم مطلع شدن از کم و کیف حسابهای قوه قضاییه، باز هم تذکر میدهند.

وی ادامه داد: چند وقتی است که در شبکههای مختلف به ویژه رسانههای ضد انقلاب علیه رئیس قوه قضاییه کار میشود چون ایشان منصوب رهبری است و میخواهند او را نزد مردم بیاعتبار کنند و بگویند که قاضیالقضات و رئیس قوه هم سوء استفاده میکند.

پورمختار در پاسخ به این سوال که آیا شما نقدی به قوه قضاییه ندارید؟ ادامه داد: البته نقدهایی به این قوه درباره آرایی که صادر میشود، اطاله دادرسی و مسائل و مشکلاتی که وجود دارد، وارد است ولی این نباید مبنایی باشد که فضا به سمت تخریب رئیس قوه قضاییه پیش برود.

وی افزود: با این اتفاقی که در مجلس افتاد من پیگیرم و میبینم که همه شبکههای ضد انقلاب بهویژه رادیو و تلویزیون بیبیسی و صدای آمریکا بیش از هر کسی قلمفرسایی کردند.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر