شهرستان بهار

دهقان فداکار از نوع حسین آبادی/اقدام خودجوش مثمر ثمر واقع شد

شناسه خبر: ۶۳۸۱
دهقان فداکار از نوع حسین آبادی/اقدام خودجوش مثمر ثمر واقع شد

یکی از اهالی روستای حسین آباد عاشوری با سختی و تلاش فراوان در خصوص وضعیت آب این روستا بالاخره توانست کار خود را به نتیجه برساند

"ریزعلی خواجوی"نامآشنای همه ایرانیان است. داستان فداكاری وی در كتابهای سال سوم دبستان سالهاست که منتشر میشود. فداكاری كه در یك شب سرد سال 1341 جان صدها نفر را نجات داد .

این داستان، نه تنها در زمان های قدیم که حتی در زمان خودمان نیز ممکن است اتفاق بیفتد و حتما مثل این اتفاق کهباعث خوشحالی مردم یک روستا شده است.این مقدمه ای است تابدانیم بعد از ریزعلی خواجوی،باز هم کسانی هستند، که سختی را تحمل کنند تا مردم آسوده باشند،آری مردی از دیار حسین آباد عاشوری که بیش از 2 سال رفت و آمد،بیش از چندیین ماه فشار کاری و حتی فشار مسئولان آخر کار خود را کرد

حسین آباد عاشوری که از کم بود آب رنج می برد و با توجه به آمد و رفت های مسئولان و ایجاد پروژه هاو پرونده های آب رسانی به این روستا ولی همچنان همان است کهبود،که در این میانیک آبدار روستا کمر همت خود را می بندد و با یاری اهالی روستا پیگیر آب روستا می شود.

موسی یوسفی اهل و ساکن روستای حسین آباد عاشوری با تحصیلات ابتدایی و آبدار این روستا؛ وقتی دید مردمش رنج می برند آسوده نماند وبالاخره با شناسایی یک منطقه که به گفته خودش در این محل آبی وجود دارد ولی مسئولین با گذری ساده از این سخن رد می شدند ولی با رفت و آمد های خود به این و آن گفتنتوانست تعدادی کارشناس را به این محل ببرد و در جواب کارشناسان این بود که در این منطقه آب بسیار مناسبی وجود دارد و این آب میتواند کمکحالی برای وضعیت آب روستا باشد.

گذشت و با مکاتبات انجام شده در حال حاضر مشاهده می شود که حفاری این قنات را اجرایی کردند امید واریم که به زودی زود این آب به آب شرب روستا وارد شود. و دلسوزی این مرد،این مسئولین و کارشناسان باعث شود که اهالی روستای حسین آباد عاشوری آسوده باشند هم اکنون باید مسئولان وارد شده و آب قنات موجود را به شبکه آب شرب روستا وارد کنند.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر