شهرستان بهار

آمادگی صندوق توسعه کارآفرینی امید برای اعطای تسهیلات به همدان

شناسه خبر: ۶۴۳۱
آمادگی صندوق توسعه کارآفرینی امید برای اعطای تسهیلات به همدان

جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی استان همدان با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری در همدان برگزار و بر امر رونق فضای کسب و کار و ایجاد اشتغال تاکید شد .

به گزارش نشاط شهر به نقل از خبرگزاری صداوسیما ، رئیس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور با اشاره به اینکه استان همدان در مسیر اقتصاد مقاومتی پیشرفت مناسبی قرار دارد گفت : باید اولویت های استان به طور دقیق مشخص و این حرکت سرعت بیشتری به خود گیرد .

خانم احمدی فر با اشاره به آمادگی صندوق توسعه کارآفرینی امید برای سرمایه گذاری در زمینه صنایع دستی استان گفت : تولیدات سفال لالجین باید در نقاط مختلف استان از جمله ادارات مشخص و نمایان باشد .

استاندرهمدان هم با اشاره به روحیه جهادی موجود بین مدیران استان گفت : استان همدان در زمینه اقتصاد مقاومتی نمونه کشوری است .

آقای نیکبخت با اشاره به ساخت نیروگاه های خورشیدی در استان افزود : متقاضیانی برای راه اندازی واحدی برای تولید و صادرات تجهیزات نیروگاه خورشیدی در استان وجود دارد.

آقای گردان ، مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان نیز با اشاره به اینکه یکی از چهار شهرک فن آوری کشور در استان همدان است گفت : کلینیک های سیار در واحدهای تولیدی شهرک های صنعتی استان ایجاد می شود .

آقای عسگری ، مدیرکل بیمه تامین اجتماعی استان هم گفت : در سال 93 ده هزار و پانصد نفر ، در سال 94 ، نه هزار و 598 نفر و در سال جاری شش هزارو 20 نفرجدید به بیمه شدگان تامین اجتماعی استان افزوده شده اند .

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر