شهرستان بهار

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همدان :

امروز محفل‌های شهدا مانند گردان عملیاتی از مرزهای کشور دفاع می‌کنند

شناسه خبر: ۶۵۲۷
 امروز محفل‌های شهدا مانند گردان عملیاتی از مرزهای کشور دفاع می‌کنند

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همدان گفت: محفل‌های شهدا را می‌توان مثل یک گردان عملیاتی دانست که امروز در مرزها دارد دفاع می‌کند، مثل گردانی می‌ماند که دارد در سوریه می‌جنگند و ما باید نسبت به چنین محافلی قدرشناس باشیم.

به گزارش نشاط شهر؛ سردار مهدی مظفری در یادواره شهدای روستای کریمآباد از توابع شهرستان بهار، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: به برکت خون این شهدای بزرگوار است که ما در کشور امنیت و آسایش را داریم.

وی گفت: همین شهدا از دور و نزدیک اقصی نقاط کشور از خون خود گذشتند تا ما آسوده باشیم بنابراین باید با برگزاری این یادوارهها ایثارگریها و مجاهدتهای آنان را به یاد داشته باشیم.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس همدان ادامه داد: حضور در یادوارههای شهدا به ویژه برای جوانان امروزی فرصتی است برای آشنایی با کسانی که مخلصانه رفتند و جان خود را تقدیم کردند.

وی با بیان اینکه یادوارههای شهدا فرصتی است برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ابراز داشت: شهدا الگوی مناسبی برای جوانان هستند.

ظفری با بیان اینکه در ایام پر برکت بهمن ماه هستیم، گفت: بهمن؛ ماه خون است ماهی است که خونها ریخته شد تا انقلاب اسلامی رقم بخورد و باید این ایام را قدر بدانیم.

وی عنوان کرد: ایامی که پیروزی انقلاب رخ داد، حادثه کوچکی نیست بنابراین باید با تمام وجود آمادگی را برای استقبال از دهه فجر فراهم کرد.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس همدان تصریح کرد: محفلهای شهدا را میتوان مثل یک گردان عملیاتی دانست که امروز در مرزها دارد دفاع میکند، مثل گردانی میماند که دارد در سوریه میجنگند و ما باید نسبت به چنین محافلی قدرشناس باشیم .

وی افزود: امروز در دنیا نسبت به بسیج یک نگاه خاصی وجود دارد و این یکی از دستاوردهای بزرگ دفاع مقدس است.

ظفری با بیان اینکه تاریخ عبرت است، ابراز داشت: اگر دشمنی بخواهد از مرزهای جمهوری اسلامی عبور کند باید برود و پیشینه این کشور را مطالعه کند که در این صورت وقتی به صفحه های جنگ تحمیلی 8 سال دفاع مقدس و ایثارگریهای شهدا می رسد، میماند و نمیتواند جلوتر برود و این همان چیزی است که به برکت خون شهداء به جا مانده است

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر