شهرستان بهار

«سیدمحمدهادی حسینی» قهرمان میدان ورزش و اخلاق است

شناسه خبر: ۶۶۷۲
«سیدمحمدهادی حسینی» قهرمان میدان ورزش و اخلاق است

مسئول بسیج ورزشکاران سپاه ناحیه بهار گفت: «سید محمد هادی حسینی» از جمله ورزشکاران شایسته ای است که در میدان ورزش و اخلاق قهرمان بوده و توانسته مدال‌های گوناگونی در سطح خود کسب کند.

به گزارش خبرنگار نشاط شهر،مجید چراغی اظهار داشت: دو نفر از تکواندوکاران بهاری به همراه «حسین همایونی» به عنوان مربی در مسابقات تورنومنت جهانی صوفیه بلغارستان شرکت داشتند.

وی با اشاره به موفقیتهای کسب شده در این مسابقات افزود: در این مسابقات یکی از شرکتکنندگان به نام «آرمان مهدوی» پس از گذراندن مسابقه موفق به کسب مدال طلا شد.

مسئول بسیج ورزشکاران سپاه ناحیه بهار با اشاره به اینکه این ورزشکاران با هزینه شخصی خود در این مسابقات حاضر شدند، گفت: در مرحله بعدی نیز ورزشکار بهاری «سید محمد هادی حسینی» در برابر حریف اسرائیلی بود که ورزشکار قهرمان کشورمان در دفاع از مردم مظلوم فلسطین حاضر به مسابقه با حریف خود از رژیم غاصب اسرائیل نشد.

وی ادامه داد: حسینی از جمله ورزشکاران شایسته ای است که در میدان ورزش و اخلاق قهرمان بوده و توانسته مدالهای گوناگونی در سطح خود کسب کند.

چراغی تصریح کرد: این ورزشکار بسیجی و نوجوان 16 ساله که در میادین بین المللی جاودانه شد از یک خانواده مذهبی است که تمام این نتایج و حرکات ثمره همین عشق به اهل بیت(ع) و انقلاب در خانواده ایشان است.

وی یادآور شد: حرکت این ورزشکار یک کار بزرگ و تاریخی برای همدان و شهرستان بهار و ایران بود، که مربیان و مردم شهرستان بهار به وجود این ورزشکار خوب افتخار میکنند.

مسئول بسیج ورزشکاران سپاه ناحیه بهار اظهار داشت: امروز از این ورزشکار قهرمان استقبال گرمی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی صورت گرفت و تلاش داریم تا مراسم تجلیلی برای این ورزشکار که حرکت بزرگی را در میادین بین المللی انجام و حاضر به مسابقه با رقیب اسرائیلی خود نشد، برگزار کنیم.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر