شهرستان بهار

مدیرمسئول خبرگزاری بسیج در بهار گفت :

فتنه‌گران برای خواست نامشروع خود در برابر اسلام شمشیر کشیدند

شناسه خبر: ۶۷۷۳
فتنه‌گران برای خواست نامشروع خود در برابر اسلام شمشیر کشیدند

مدیرمسئول خبرگزاری بسیج با بیان اینکه فتنه‌گران برای خواست نامشروع خود در برابر اسلام شمشیر کشیدند، گفت: این اشخاص رأس فتنه دیگر در انظار عمومی نیستند؛ آیا تفکر فتنه گری آن تفکر مبتنی بر نانجیبی بنابر تعبیر رهبری از بین رفته است؟

به گزارش نشاط شهر؛ سید حسن علوی شب گذشته در نشست بصیرتی در جمع نمازگزاران مسجد امام خمینی(ره) شهرک فرهنگیان شهربهار با اشاره به پیش رو بودن ایام انتخابات عنوان کرد: با توجه به شرایط خاصی که در کشور حاکم است، باید تصویری از عرصه سیاسی و اجتماعی قالب شده بر کشور را بدانیم.

وی با اشاره به جریان فتنه 88 و به هم زدن انتخابات گفت: در سال 88 فتنه ای در کشور رخ داد که یک جریانی به تعبیر مقام معظم رهبری نانجیبانه خواستند با گردن کلفتی در مقابل رأی دهها میلیون مسلمان ضمن به هم زدن قاعدهای که پذیرفته بودند تحت قاعده انتخابات بایستند و به خیابان آمدند.

مدیرمسئول خبرگزاری بسیج ابراز داشت: اینجا مسأله این است که آیا فتنه 88 به پایان رسیده، آیافتنه برای همیشه نابود شده،عقبه آنها از دست رفته و یا آیا امکان ظهور مجدد نداشته است.

وی با بیان اینکه فتنهگران برای خواست نامشروع خود در برابر اسلام شمشیر کشیدند، ادامه داد: این اشخاص رأس فتنه دیگر در انظار عمومی نیستند؛ آیا تفکر فتنه گری آن تفکر مبتنی بر نانجیبی بنابر تعبیر رهبری از بین رفته است؟

علوی ابراز داشت: باید تصور کرد الان فتنه گران رئیس جمهور بودند حکومت در دست آنها بود اگر آنها در رأس بودند در سیاست داخلی و خارجی در عرصه اقتصاد برنامه آنها چه بود؟ فتنه 88 بیست سال عقبه داشت .

وی بیان کرد: کسانی که در قبل از انقلاب آه نداشتند که سودا گویند؛ در مقبل ولایت فقیه ایستادند و می نوشتند ما اصلاح طلب هستیم.

مدیرمسئول خبرگزاری بسیج ادامه داد: آنهایی که یک عمر خود را پیرو امام و خط رهبری معرفی می کردند متاسفانه روی نشان دادند، مرگ بر ولایت فقیه شعار دادند.

وی با بیان اینکه کسانی که میخواهند اصل نظام و آرمانهای انقلاب را تحت سیطره فتنهگران ببرند و آنها برای ما تصمیم بگیرند هنوز هم هستند و دارند جنایت می کنند که پشت این جنایت شیطان اکبر یعنی آمریکا است.

علوی با بیان اینکه چنین افرادی اولویت کشور را برگزاری کنسرت میدانند، گفت: بنده با این موضوع مخالف هستم چراکه مسأله مردم این است که پدری بیکار و شرمنده خانواده اش است تا نانی بیاورد.

وی با اشاره به استفاده از فضای مجازی و شبکههای اجتماعی به عنوان ابزار خاطرنشان کرد: این افراد با استفاده از تلگرام که یک بازیچه انتخابات هست؛ میخواهند از این فضا استفاده کرده و میوه انتخاباتی بچینند.

مدیرمسئول خبرگزاری بسیج عنوان کرد: اسلام با سرمایه داری مسأله دارد با تولید سرمایه مسئله ندارد ولی با انباشت سرمایه مشکل دارد.

وی اظهار داشت: مسأله ما مسئله کسانی هستند که زیر چرخ اسلام آمریکایی دارند له می شوند.

علوی با بیان اینکه باید کسی را انتخاب کرد که مستضعفبین و مردمی باشد، گفت:مسأله ما این است که گفته مقام معظم رهبری ما را تا لبه پرتگاه نکشاند به کسی رأی می دهیم که مسئله او مسأله مستضعفین است و مردم را از سایه جنگ نمی ترسانند و شیطان را قدرتی بالاتر از خدا نمی شناسند.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر