شهرستان بهار

فرماندار بهار در همایش شوراها گفت :

طرح تحول نظام سلامت از خدمات زرین دولت بوده است

شناسه خبر: ۶۸۰۲
 طرح تحول نظام سلامت از خدمات زرین دولت بوده است

همایش شوراهای روستاهای بخش لالجین که به مناسبت گرامیداشت 9اردیبهشت روز شوراها و با حضور مدیر کل دفتر روستایی استانداری و بخشدار لالجین و با حضور فرماندار بهار تشکیل شد

به گزارش نشاط شهر، فرماندار بهار درهمایش شوراهای روستاهای بخش لالجین که به مناسبت گرامیداشت 9اردیبهشت روز شوراها و با حضور مدیر کل دفتر روستایی استانداری و بخشدار لالجین تشکیل شده بود ضمن تبریک روز شوراها و تجلیل از خدمات اعضا شوراهای اسلامی شهر و روستاها ،تشکیل شورا را نمادی از تجلی مردم سالاری در کشور و واگذاری امور به خود مردم دانست.

مرادی پناه در ادامه به خدمات دولت در سطح روستاها اشاره کرد و اعتبارات واریز شده به حساب دهیاری ها را در شرایطی که دولت با مشکلات عدیده مالی و درامدی روبرو بود بی نظیر خواند.

مرادی پناه با بیان اینکه موضوع بیمه همگانی که توسط این دولت با بیمه بیش از 11میلیون نفر از شهروندان عمدتا روستایی و مناطق پائین شهری اجرائی شد و یا اجرای طرح تحول نظام سلامت که سهم مردم از هزینه درمان را از 70درصد به کمتر از5 درصد کاهش داد از برگهای زرین خدمات دولت تدبیر و امید دانست .

وی در ادامه بر لزوم عقلانیت در تصمیم گیری ها و اداره کشور تاکید کرد و افزود: با شعار و عوامفریبی دیگر نمیتوان دولت را اداره کرد چرا که به لطف توسعه ارتباطات و گردش اطلاعات مردم اگاه تر شده اند.

وی در ادامه به اهمیت حضور مردم در انتخابات اشاره و اظهار امیدواری کرد که شاهد برگزاری انتخاباتی باشکوه با حضور پرشور مردم در29اردیبهشت باشیم.

انتهای پیام/

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر