شهرستان بهار

همايش شوراهاي اسلامي شهر و روستاهاي بخش صالح آباد / پنجشنبه مورخ ١٤ ارديبهشت

شناسه خبر: ۶۸۱۸
همايش شوراهاي اسلامي شهر و روستاهاي بخش صالح آباد / پنجشنبه مورخ ١٤ ارديبهشت

در همايشي كه به مناسبت روز ملي شوراها در محل سالن امفي تئاتر كتابخانه فجر صالح آباد با دعوت از اعضاي شوراهاي اسلامي شهر و روستا برگزار گرديد

به گزارش نشاط شهر ، اقاي خانلر با اشاره به مجموع خدمات دولت در روستاهاي بخش صالح آباد عنوان نمود : با توجه با اينكه در اين بخش در دوره چهارم شوراها، سه روستا فاقد شورا بودند ولي با تلاشهاي انجام گرفته در دوره پنجم در تمامي روستاهاي واجد شرايط ،انتخابات شورا برگزار خواهد شد. بخشدار صالح آباد همچنين با توجه به نزديك شدن زمان تبليغات ،كانديداها را از تخريب عليه همديگر برحذر داشت. اقاي خانلر توجه به روستا و روستاييان را در رفع مشكلات ايشان از اولويتهاي كاري دولت خواند.
در اين همايش اقاي سلطاني راد معاونت فرمانداري شهرستان بهار نيز به اين موضوع اشاره داشت كه دولت با تمام توان تلاش نموده و خواهد كرد تا روستاييان به حق و حقوق خود و هر انچه كه لياقت دارند برسند. اقاي سلطاني راد عنوان داشت كه در اين دولت بيشتر روستاها از بسياري از خدماتي كه از ان محروم بودند بهره مند شدند هرچند كاستي هايي نيز وجود دارد اما تلاش براي مرتفع كردن انها همچنان ادامه دارد.
اقاي پوينده معاون مديركل امور روستايي استانداري همدان نيز در اين همايش ضمن اشاره به نقش مردم در تصميم گيريهاي حوزه روستايي از طريق انتخاب شورا عنوان نمود كه راهكارهايي براي استقاده از دهياران باسابقه درخشان در دوره هاي بعدي شورا نيز وجود دارد و اين منوط به عملكرد خوب دهياران در طول خدمت در سالهاي قبل مي باشد. اقاي پوينده عنوان نمود كه در برنامه ريزي جديد مقرر گرديده كه دوره هاي اموزشي متنوعي براي دهياران و شوراها منظور گردد كه با تسلط بر قوانين امور به شكل مطلوبي انجام پذيرد.
حاج اقا افتخاري امام جمعه شهر صالح آباد نيز در اين همايش ضمن تبريك روز ملي شوراها با اشاره به ايات قراني اهميت شور و مشورت را ياداوري نمودند و بيان داشتند از اهميت مشورت همين بس كه در قران سوره اي به نام شورا نامگذاري شده است و مشورت از صفات مومن عنوان مي شود. و اياتي نيز در اين خصوص نازل گرديده و احاديث و روايات فراواني در بحث شورا وجود دارد.
در پايان اين همايش با اهدا لوح يادبود و هديه از اعضاي شوراهاي شهر و روستا تجليل به عمل امد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر