شهرستان بهار

حسین فیض اللهی ، یکی از کاندیداهای شورای شهر بهار :

یکی از برنامه های من مشاوره در امر سرمایه گذاری است

شناسه خبر: ۶۸۳۴
 یکی از برنامه های من مشاوره در امر سرمایه گذاری است

با نزدیک شدن به انتخابات شاهد سخنرانی های کاندیداهای شورای شهر بهار در مساجد شهر بعد از نمازهای جماعت هستیم.


با نزدیک شدن به انتخابات شاهد سخنرانی های کاندیداهای شورای شهر بهار در مساجد شهر بعد از نمازهای جماعت هستیم. حسین فیض اللهی یکی از کاندیداهای شورای شهر بهار است که روز گذشته در مسجد قلعه به ایراد سخنرانی پرداخت و با بیان خلاصه ای سوابق و فعالیت های خود برنامه کاری خود را برای شرکت در شورای پنجم بیان کرد.

فیض اللهی که کارشناس حقوقی و املاک آموزش و پرورش است در بیان سوابق کاری خود گفت: مدیر دفتر ارتباط مردمی آقای طلایی نیک (نماینده سابق مجلس) هستم و در حال حاضر نیز نفر ارتباطی وی با مردم بوده و مشکلات اداری و مردمی را برای ایشان بازگو کرده و یا مکاتبه میکنم که کمکی برای حل مشکل مردم باشد .

وی خود را عضو مجمع خیرین سلامت شهرستان بهار معرفی کرد و گفت: با همکاری اقای دکتر موسوی بهار و سایر هیئت امنا پیگیر بازسازی و مرمت درمانگاه محله قلعه هستیم و از اعتبارات مجمع مبلغ یکصد میلیون تومان جهت احداث درمانگاه محله شهرک در نظر گزفته ایم تا مشکل درمانی و بهداشتی این قسمت از شهر رفع شود .

گفتنی است که وی مسئول دارالایتام حضرت ابوالفضل و عضو هیات امنای فعلی آن بوده و همچنین مسئول ستاد اقامه نماز شهرستان بهار می باشد.

در ادامه فیض اللهی به بخشی از برنامه های خود در شورای شهر اشاره کرد و گفت:یکی از برنامه های من حمایت و مشاوره در امر سرمایه گذاری است ، شاید گفته شود این امور ربطی به شورا ندارد و جزو وظایف شورا نیست ، درست است اما نظر بنده حمایت و مشاوره ای است به گونه ای که در دوره فعلی شورا با همکاری اقای طلایی نیک تیمی از روسای اقتصادی شرکت های هلدینگ صنایع دفاع دعوت کردیم و به شهر امدند و جلساتی در این زمینه جهت مشاوره و بستر سازی با برخی از همشهریان انجام شد که نتایج بسیار خوبی داشت .

فیض اللهی یکی دیگر از برنامه های خود را گره گشایی از مشکل جزیره شادی و ایجاد زمینه برای اشتغال جوانان شهر بیان کرد.

این کاندید شورای پنجم شهر ادامه داد: برنامه بعدی بنده ایجاد شورا یاری محلات است که از مزایای این کار این است که میتوان با انتخاب افرادی در این شوراها و گزارش و پیگیری مشکلات و رفع آنها گامی برای بهتر و زیبا شدن محلات شهر برداشت.

وی ایجاد خانه نخبگان و استفاده از ظرفیت و پتانسیل های نخبگان مقیم و غیر مقیم همشهریان بهاری را از دیگر برنامه های خود عنوان کرد و گفت: بهار یکی از شهرهایی که نخبگان و افراد بزرگی دارد که برای اعتلای شهر و رفع مشکلات می توان از این افراد مشاوره و کمک گرفت.

فیض اللهی ادامه داد: موقعیت بهار طوری است که محل رفت و امد چهار استان غربی و غار علیصدر است . باید از این ظرفیت نهایت استفاده بشود تا صنعت توریسم را در این شهر رونق بخشید و برای پویایی اقتصاد شهر بهار استفاده کرد .

وی در پایان گفت: مهمترین وظیفه شورای بعدی حفظ و دفاع قانونی و جدی از تمامیت ارضی و حریم سیاسی شهر بهار است و نباید اجازه دخالت و تعرض در تقسیمات کشوری و حریم سیاسی شهر را به احدی داد .

گزارش و عکس : مرتضی سلیمانی

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • شهروند :
  در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۹۶ ساعت ۰۸:۳۵
  با ارزوی موفقیت برای افراد مخلص و بی ریا در خدمت به شهرمان بهار
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر