شهرستان بهار

مجید قاسمی جمشید گفت :

نامزدهای انتخابات شورای اسلامی برنامه های خود را برای توسعه و ابادانی شهر به مردم ارائه کنند

شناسه خبر: ۶۸۳۸
 نامزدهای انتخابات شورای اسلامی برنامه های خود را برای توسعه و ابادانی شهر به مردم ارائه کنند

معرفی برنامه ها و اولویتها در برنامه های نامزدها برای شهر مفید تر از تخریب دیگران برای جلب ارای مردم است.

در آستانه برگزاری انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای کشور همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قرار داریم .

به لحاظ جایگاه انتخابات ریاست جمهوری هم در بعد داخلی و هم در بعد بین المللی از اهمیت بالایی برخوردار است و می تواند تاثیر زیادی در بخشهای مختلف سیاسی،اقتصادی،علمی،فرهنگی و...کشور داشته باشد و وظیفه هر ایرانی علاقمند به سرنوشت کشور حکم می کند در این خصوص نقش فعالی ایفا نمایدو برای اعتلای کشور و به احترام خونهایی که برای حفظ این نظام به زمین ریخته شده و به خاطر ارزوهای همه محرومان و مستضعفان در انتخابات شرکت نماید.

اما در بعد محلی هم نقش اعضای شوراهای اسلامی برای تحقق عدالت اجتماعی و بهره مندی مردم از خدمات عمومی و همگانی مهم است .شاید مهمترین جلوه تاثیرگذاری شورای اسلامی شهر انتخاب شهردار باشد.

اما وظیفه شورا نظارت توصیفی به کلیه شئون شهر اعم از خدمات قابل ارائه به مردم توسط دستگاهها و نهادهای دولتی،مسائل و مشکلات شهروندان و استفاده از ظرفیتهای مختلف بخش دولتی وخصوصی برای توسعه شهر می باشدو صد البته در این مهم هر دوره شورا توانسته موفقیتهایی کسب نماید و کاستیهایی هم داشته است.

به نظر این حقیر که افتخار خدمت در دوره چهارم شورای اسلامی شهر به واسطه اعتماد همشهریان عزیز حاصل شد خوب است از کاستیها وضعف های گذشته برای ارائه برنامه های کاملتر و هدفمند تر استفاده کنیم و به فکر ساختن شهر باشیم تا اینکه برای بالا رفتن از کرسی شورای اسلامی شهر پا روی اعتبار و زحمات کسانی که در چهار دوره گذشته شوراها برای ما زحمت کشیده اندبگذاریم .

و البته هرقدمی که از سوی اعضای شورای اسلامی شهر برداشته شده وظیفه بوده است و مطمئنا حق شهرمان و شهروندان ادا نشده است و بی تردید جایگاه اقتصادی ،اجتماعی،فرهنگی،هنری،ورزشی و...شهرمان باید خیلی بهتر از اینها می شد و لازم است همه احاد مردم برای بهبود وضعیت شهرمان تلاش کنند و به طور ویژه منتخبین مردم در شوراها وظایف سنگین تری خواهند داشت.

امید دارم همشهریان عزیز برای ساختن شهرمان باحضور پرشور در پای صندوقهای رای و انتخاب اصلح برگ زرین دیگری را در تاریخ گرانبهای شهرمان رقم خواهند زد.

انشاء الله

مجید قاسمی جمشید عضو شورای شهر بهار

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر