شهرستان بهار

400 مورد سبد کالا بین نیازمندان مرکز نیکوکاری بهار توزیع شده است

شناسه خبر: ۶۹۱۸
400 مورد سبد کالا بین نیازمندان مرکز نیکوکاری بهار توزیع شده است

مسئول مرکز نیکوکاری شهر بهار گزارشی از کمک های مردمی به این مرکز در نیمه اول ماه مبارک رمضان ارائه داد و از توزیع 400 مورد سبد کالا بین نیازمندان خبر داد.

به گزارش نشاط شهر، جعفر خورشیدی مسئول مرکز نیکوکاری شهر بهار از کمک های مردمی به این مرکز نیکوکاری در ایام مبارک ماه رمضان خبر داد و گفت: مرکز نیکوکاری بهار به همت خیرین عزیز از همه اقشار خدماتی به مستمندان و نیازمندان انجام داده که از آن جمله می توان به توزیع 400 مورد سبد کالا بین نیازمندان اشاره کرد.

خورشیدی ادامه داد: در نیمه اول ماه رمضان کمک های خوبی به این مرکز شده و ما تا جایی که امکان داشته این کمک ها را در قالب توزیع سبد کالا، غذای گرم، تهیه البسه و کفش بین نیازمندان توزیع کرده ایم و امیدواریم که مردم خداجوی بهار بازهم با کمک های خود به این مرکز کمک حال مستمندان باشند.

وی ادامه به دیگر خدمات در این مرکز نیکوکاری اشاره کرد و گفت: کمک به ساخت مسکن خانواده نیازمند به مبلغ 32 میلیون تومان، تهیه البسه و کفش به مبلغ پانصد هزار تومان، توزیع پانصد پرس غذای گرم به مبلغ سه میلیون تومان از دیگر خدمات این مرکز در نیمه اول ماه رمضان بوده است.

وی همچنین از اعزام 40 نفر از نیازمندان به مشهد مقدس با اعتبار هشت میلیون تومان بعد از عید فطر خبر داد و گفت: در این مرکز همچنین ویزیت رایگان پزشک برای نیازمندان انجام می شود و داروی رایگان نیز در اختیار آنها قرار داده می شود.

خورشیدی همچنین کمک به تهیه جهیزیه نوعروسان را از دیگر خدمات این مرکز نام برد و گفت: تاکنون به تهیه جهیزیه 4 نوعروس به مبلغ 8 میلیون تومان کمک شده و سایر خدمات نیز در این مرکز ارائه می شود که این کمک ها با همکاری نیکوکاران، ارگانها و نهادهای مردمی، هیات های مذهبی برادران و خواهرا و نمازگزاران مساجد انجام می گیرد.

گفتنی است که این مرکز به صورت هیات امنایی تشکیل شده و در مسجد ابوالفضل شهر بهار واقع می باشد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر