شهرستان بهار

امام جمعه بهار :

نقض برجام ، بدقولی و بدعهدی امریکایی ها را به مردم دنیا نشان می دهد

شناسه خبر: ۶۹۲۰
 	نقض برجام ، بدقولی و بدعهدی امریکایی ها را به مردم دنیا نشان می دهد

حجت الاسلام والمسلمین حاتم نیا گفت: نقض مفاد برجام نشان داد که امریکایی ها به تعهداتشان پایبند نیستند اما باید دید این دستاورد ارزش خسارات وارد شده به کشور ما را دارد یا خیر

به گزارش نشاط شهر، حجت الاسلام حاتم نیا با اشاره بد عهدی امریکا در نقض مفاد برجام اظهار داشت: مقام معظم رهبری از آغاز این پیش بینی را کرده بودند که طرف امریکایی بدعهد است و به عهد خود عمل نخواهد کرد، اما عده ای نمی خواستند این را قبول کنند و بر حرف و سخن خود پافشاری می کردند و به همین دلیل نیز رهبری مخالفت صریح با این موضوع نکردند تا اینکه خودشان به این بدعهدی امریکایی ها پی ببرند.

امام جمعه شهر بهار به دستاورد برجام اشاره کرد و گفت: هم اکنون که می بینیم برجام به نتیجه مطلوب نرسیده ، تنها حسن و دستاورد آن را می توانیم این بدانیم که این تعهدنامه نشان داد که مردم ایران اهل مذاکره هستند و به دنبال ساخت صلاح هسته ای نیستند و این امر بر همه مردم دنیا روشن شد.

حجت الاسلام حاتم نیا ادامه داد: دیگر دستاورد برجام نشان دادن ظاهر زورگو و قلدر امریکایی است که در اینجا بدعهدی آنها برای همه دنیا مشخص می شود و نشان می دهد که این کشور در تعهداتش بدقول بوده و نمی توان روی حرفش حساب کرد؛ اما اینکه همین دستاورد به چه میزان به ما خسارت زد حرف دیگری است و باید دید که آیا این خسارات ارزش این دستاوردها را داشته یا خیر.

وی ادامه داد: البته نمی توان زحمات گروهی که در اجرای برجام تلاش کردند را نادیده گرفت. آنها نیز به میزان خود برای آن زحمت کشیدند و این بدعهدی امریکاست که زحمات این گروه را نیز به هدر داد و طبق گفته رهبر باید از زحمات گروه مذاکره کننده تشکر کرد، اما آنچه که دولت به دنبال آن بود عملی نشد و این بدعهدی چهره بداندیش و دروغگو را بر مردم ظاهر کرد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر