شهرستان بهار

رشد 297 درصدی عملکرد آموزشی فني و حرفه‌اي در شهرستان بهار

شناسه خبر: ۶۹۷۹
 رشد 297 درصدی عملکرد آموزشی فني و حرفه‌اي در شهرستان بهار

رئيس فني و حرفه‌اي شهرستان بهار از رشد 297 درصدی عملکرد آموزشی فني و حرفه‌اي در شهرستان بهار خبر داد.

به گزارش نشاط شهر , عزتالله گمار امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در بهار اظهار کرد: مرکز فنی و حرفهای شهرستان بهار با 14کارگاه آموزشی و 12 آموزشگاه آزاد در بخشهای مختلف ثابت، سیار، پادگان، زندان، صنایع و اصناف در 115 حرفه آموزشی به متقاضیان آموزشهای مهارت ارائه میکند.

وی از رشد 297 درصدی عملکرد آموزشی شهرستان بهار خبر داد و ابراز امیدواری کرد با تخصیص اعتبارات لازم برای تنوعبخشی به حرفههای جدید و نیز تجهیز بیشتر کارگاههای آموزشی بتوان در راستای راهاندازی رشتههای آموزشی با قابلیت اشتغالزایی بیشتر گام موثری برداشت.

رئیس فنی و حرفهای شهرستان بهار نوسازی و خرید تجهیزات مدرن را هزینهبر دانست و گفت: توسعه و کیفیسازی آموزشی بیشتر مورد توجه است؛ این در حالی است که در سالیان گذشته بیشتر بر کمیت تاکید شده بود.

وی به برگزاری کلاسهای فنی و حرفهای در تابستان 96 اشاره کرد و گفت: کلاسهای اجرای سیستم مدیریت هوشمند ساختمان، نصاب وسایل حفاظتی و ایمنی ساختمان ها و تاسیسات، برقکار صنعتی، برفکار ساختمان، سیمکشی و عیبیابی مدارهای پایه ساختمانی، نصب دوربین مداربسته تحت شبکه، عکاس و چاپگر دیجیتال سیار، تدوینگر فیلم با نرم افزار EDIUS، عروسکدوز، تولیدکننده چندرسانه ای مهارتهای حرفهای و اداری کار با رایانه، گبهباف در تابستان امسال در حال برگزاری است و یا در طی تابستان آغاز خواهد شد.

گمار تصریح کرد: با وجود اینکه تمام خدمات در مرکز فنی و حرفهای شهرستان بهار رایگان صورت میگیرد و تبلیغات نیز به صورت مستمر انجام میشود؛ اما بهاریها از این کلاسها استقبال چشمگیری ندارند و جمع کثیری از شرکتکنندگان از شهر همدان و روستاهای اطراف هستند.

انتهای پیام/

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر