شهرستان بهار

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس :

قرارگرفتن شهربهار در بزرگراه کربلا مزیتی برای جذب سرمایه‌گذار است

شناسه خبر: ۷۱۰۲
 قرارگرفتن شهربهار در بزرگراه کربلا مزیتی برای جذب سرمایه‌گذار است

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: قرار گرفتن شهر بهار در مسیر بزرگراه کربلا از مزیت‌های این شهر در جذب سرمایه‌گذار است.

به گزارش نشاط شهر، به نقل از خبرنگار مهر، محمد علی پورمختار در جمع اعضای شورای شهر بهار گفت: شهرداری به عنوان متولی مدیریت شهر باید برای توسعه شهر تلاش کرده و با اجرای پروژه های گوناگون و عام المنفعه در پیشرفت شهر سهم داشته باشد.

پورمختار بابیان اینکه جذب سرمایه گذار باید در اولویت کار شهرداری قرار گیرد، گفت: شهرداری برای اجرای پروژه های گوناگون نیازمند مشارکت است.

زیرساخت های سرمایه گذاری در شهر بهار فراهم است

وی با بیان اینکه سرمایه گذاران باید از ظرفیت و پتانسیل موجود در استان همدان به ویژه شهر بهار که به مرکز استان نزدیک است، استفاده کنند، گفت: زیرساخت های لازم برای سرمایه گذاری در این شهر فراهم است.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قرار گرفتن این شهر در بزرگراه کربلا از دیگر مزیتهای شهر بهار است و باید پروژه هایی را در شهر بهار در نظر بگیریم که جوابگوی نیاز مرکز استان نیز باشد.

پورمختار ادامه داد: با توجه به شرایط فعلی اقتصادی کشور و ظرفیت شهرستان بهار در زمینه صنایع تبدیلی و گردشگری باید با دعوت از سرمایه گذاران در منطقه به دنبال درآمد پایدار برای شهر بود.

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ درخصوص پیگیری ساخت درمانگاه تامین اجتماعی قول مساعد داد و گفت: طی روزهای آینده با وزیر رفاه و تامین اجتماعی موضوع ساخت درمانگاه پیگیری میشود.

استشمام بوی برخی صنایع موجب نارضایتی مردم شده است

رئیس شورای اسلامی شهر بهار نیز به برخی مشکلات شهر اشاره کرد و گفت: وجود آلاینده ها و استشمام بوی برخی صنایع در این شهر موجب نارضایتی و آزار همشهریان شده است.

حسین فیض الهی از پیگیری ساخت درمانگاه تامین اجتماعی، اجرای زیر گذر تقاطع نهالستان و آسفالت جاده راه کوزه گران خبر داد و گفت: مشکلات و دغدغه فرهنگی شهر، کمبود اعتبارات شهرداری برای خدمت رسانی به همشهریان از عمده مسائل مربوط به شهر بهار است که نیاز به پیگیری دارد.

فیض الهی ادامه داد: ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری، توسعه مرقد آیت الله بهاری، تکمیل زیرگذر شهرک صنعتی بهاران، کمک به جذب سرمایه گذار، گسترش فضای تجاری در شهر بهار و کمک به جذب سرمایه گذار از اولویت های شورای اسلامی شهر بهار است.

شهردار بهار نیز گفت: بر اساس سیاست کاری شورای اسلامی شهر موارد عمرانی شامل زیبا سازی، آسفالت معابر، توسعه فضای سبز، پرداخت دیون عمرانی، کمربندی شهر بهار، تکمیل انشعابات واحدهای تجاری پلیس راه، ادامه پروژه جزیره شادی بر اساس قانون، توسعه و تجهیز پارک ها، تقسیم اعتبارات در راستای توازن شهری، توجه به بافت فرسوده شهر، تزیینات و مبلمان شهری و فعالیتهای فرهنگی در دستور کار قرار دارد.

حسن رمضانی با تاکید بر توجه به توسعه متوازن شهر گفت: شهرداری بر اساس عوارض دریافتی از مردم و دیگر منابع درآمدی، خدمات رسانی به مردم را در دستور کار قرار داده و حفظ و نگهداری اموال و افزایش راندمان شهرداری و صرفه جویی بیشتر در مبالغ وصولی از دیگر برنامه های شهرداری در سال جاری است.

طرح مطالعاتی برنامه راهبردی شهر بهار

وی عنوان کرد: طرح مطالعاتی برنامه راهبردی شهر بهار از اولویت های امسال شهرداری بهار است.

رمضانی از آماده بودن بستر برای ورود سرمایه گذاران به شهر بهار خبر داد و گفت: نزدیکی شهر بهار به مرکز استان فرصت مناسبی برای جذب فرصت های سرمایه گذاران است و شهر بهار باید از تک قطبی بودن و تکیه بر درآمد کشاورزی خارج شود.

وی گفت: سیاست کلی شهرداری جذب سرمایه گذاری های متفاوت توریستی، توجه به گردشگری و ایجاد مجتمع رفاهی خدماتی است زیرا شهر بهار در مسیر استانهای غرب کشور و مسیر شهر جهانی سفال قرار دارد و می تواند پتانسیلهای موجود را به فعلیت تبدیل کند.

انتهای پیام

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر