شهرستان بهار

مراسم نکوداشت استاد غلامرضا بهاری برگزار می شود آیین نکوداشت استاد شعر و ادبیات ترک شهرستان بهار ، استاد غلامرضا بهاری + جزئیات در تصاویر

شناسه خبر: ۷۱۱۴
مراسم نکوداشت استاد غلامرضا بهاری برگزار می شود آیین نکوداشت استاد شعر و ادبیات ترک شهرستان بهار ، استاد غلامرضا بهاری + جزئیات در تصاویر

شهرستان بهار بخاطر داشتن سابقه پر بار فرهنگی و تاریخ سراسر شگفتی و تحول همیشه مهد زایش و رویش پدیده هایی بوده که در اعصار مختلف برگی پرافتخار بر کتاب تاریخ و فرهنگ و هنر خویش افزوده است.

به گزارش نشاط شهر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهار در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما عنوان کرد و گفت: این شهرستان بواسطه وجود شخصیت های تاثیرگذار در حوزه فرهنگ و هنر و عرفان و همواره در منطقه و کشور خوب درخشیده است.
فتح الله ضابطی تصریح کرد: تجلیل و تکریم و نکوداشت نیاز امروز جامعه ادبی و فرهنگی شهرستان و استان است که نسل نو و جوان از چنین شخصیت هایی متاثر گردیده و خود را بیش از بیش بشناسند.
وی از برگزاری مراسم نکوداشت شاعر پیشکسوت استاد غلامرضا بهاری خبر داد و گفت: مراسم نکوداشت این شاعر پیشکسوت بهاری، در روز یکشنبه 26 شهریور ماه ساعت 10صبح در محل مجتمع فرهنگی و هنری آیت الله بهاری با حضور مسئولین استانی و شهرستان و مسئولین انجمنهای ادبی استان برگزار میگردد.
وی اظهار داشت: از همه اهالی و مردم خوب و فرهنگ پرور و هنر دوست شهرستان بهار دعوت می شود که در این مراسم شرکت فرمایند.
نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر