شهرستان بهار

تنها ورزشکار شرکت کننده در مسابقات پارالمپیک :

حمایت مسئولین از ورزشکاران روحیه مضاعف برای ورزشکاران است

شناسه خبر: ۷۲۲۲
 حمایت مسئولین از ورزشکاران روحیه مضاعف برای ورزشکاران است

حسین صالحی منش یکی از ورزشکاران بهاری است که به عنوان مربی همراه حمید اسلامی، دونده روشندل همدانی با وی همراهی می کند.

به گزارش نشاط شهر، این تیم دو نفره موفق شدند که جواز شرکت در بازی های پارالمیک را کسب کرده و در دوره آخر بازی های پارالمپیک در این مسابقات حضور داشتند.

گفتگویی با حسین صالحی منش داشتیم . وی گفت: هم اکنون در حال تمرین برای شرکت در مسابقات آسیایی جاکارتا هستیم . هر روز تمرینات خود را در همدان پیگیری می کنیم و امیدوارم در این بازی ها بتوانیم مدال طلا را کسب کنیم.

صالحی در مورد حمایت های دولتی از ورزشکاران گفت: متاسفانه ما از هیچ حمایتی برخوردار نیستیم. دی ماه زمان اعزام من به دوره سربازی است و مجبورم که حمید را تنها بگذارم و با این شرایط دیگر نمی توانیم با هم کار کنیم، انتظار من این بوده که مسئولین حمایتهایی همچون معافیت از سربازی از ورزشکاران داشته باشند تا بتوانند برای کشور مدال آوری داشته باشند.

صالحی ادامه داد: وقتی که ما در مسابقات پارالمپیک شرکت کردیم خیلی ها اصلا از این موضوع خبر نداشتند و بعد از اینکه موضوع را فهمیدند اوایل فرمانداری و شهرداری و شورا تبریک گفتند و قول حمایت دادند اما بعدها همه آن قول ها کمرنگ شد، مبلغی فرمانداری از ما حمایت کرد اما انتظارما این بود که شهرداری و شورای شهر نیز از ما حمایت کند.

وی ادامه داد: در شورای شهر آقای قاسمی کارهایی انجام داد وپیگیر بود اما خب یک نفر عضو شورا به تنهایی کاری نمی تواند پیش ببرد و شهرداری حمایتی از من نکرد، این در صورتی است که شورای شهر همدان از حمید اسلامی حمایت کردند و حتی دیگر ورزشکاران را در دیگر شهرها حمایت کردند و مبلغ 30 میلیون تومان پاداش دادند، اما اینجا اینطور نبود.

صالحی گفت: از شهرستان بهار من خبر ندارم که تاکنون کسی در مسابقات المپیک و پارالمپیک شرکت کرده باشد و انتظار من این است که مسئولین از اولین ورزشکاری که به این مسابقات راه یافته حمایت کنند تا انگیزه ای برای ادامه کار باشد و ورزشکاران دیگر نیز با انگیزه به ورزش بپردازند.

انتهای پیام/

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر