شهرستان بهار

مراسم مردمی تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار برگزار شد :

بدرقه مدیر بومی بدون حضور سرپرست غیر بومی

شناسه خبر: ۷۳۱۳
 بدرقه مدیر بومی بدون حضور سرپرست غیر بومی

مراسم تودیع و معارفه مردمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار بدون حضور سرپرست جدید این اداره برگزار شد.

به گزارش نشاط شهر، صبح امروز مراسم تجلیل از مدیر بومی و موفق اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار به همت بسیج جامعه ورزشی و عموم مردم برگزار شد .

در این مراسم بعد از مرشد خوانی سنتی مرشد وزیری از بهمنی هرمز دعوت شد که گزارشی از عملکرد خود ارائه دهد، وی بصورت خلاصه به بیان بخشی از عملکرد خود در این اداره پرداخت و گفت: برگزاری جشن سالانه جوانان به صورت ممتد در طی چهار سال اخیر و تعمیر استخر بهار با هزینه نزدیک به 30 میلیون تومان از جمله اقدامات اخیر اداره ورزش بوده و جالب است که استخر شهر رزن با همین عمر استخر بهار بعد از یک سال با هزینه 600 میلیون تومان تعمیر شد.

بهمنی ادامه داد:بودجه گیری مناسب و بیشتر از مصوبات سالانه از فرمانداری و هزینه کرد آن در ورزش شهرستان ، حفر چاه آب با هزینه مناسب برای زمین چمن که بعد از سال ها اتفاق افتاد و باعث جلوگیری از هدر رفت آب شرب شهر و ذخیره سازی بودجه و کاهش هزینه های جاری سالانه که هر ساله حدود 70 میلیون تومان آب بهای آبیاری چمن ورزشگاه می شد از دیگر اقدامات این مدت بود.

وی همچنین کمک به احداث سالن های ورزشی در روستاها ، خصوصا سالن خیری روستای پرلوک ، ساخت سونا و جکوزی استخر بهار با کمک رسانی دکتر شعبانی معاونت وزارت ورزش و جوانان و اجرای چندین برنامه بدیع را از دیگر عملکرد چند ساله مدیرتش در اداره مورزش و جوانان عنوان کرد و در ادامه گفت: هر مسئولی که می آید برای خدمت رسانی می آید و شخصا نیز خوشحالم که بعد از این نیز می توانم به هیات ها و ورزشکاران در همه زمینه ها مشاوره دهم و رشد ورزش و اداره مذکور نیز باعث خوشحالی بنده خواهد شد .

در پایان بهمنی هرمز گفت: هر شخص و مسئولی موفقیت ها و اقدامات خود را مرهون بالادستی ها و پایین دستی ها می داند که جا دارد از شخص آقای دکتر شعبانی و کارمندان اداره ورزش بهار تقدیر و تشکر کنم.

در ادامه مراسم تقدیر و تشکری از طرف هیات های ورزشی و بسیج ورزشکاران از وی به عمل آمد که وی نیز جوایز و هدایای مادی خود را به ورزشکاران و هیات های ورزشی شهرستان اهدا کرده و گفت: هدایای معنوی و لوح های تقدیر و تشکر شما برای بنده کفایت است .

در انتهای مراسم فریدی ، قهرمان و مدال آور جودی شهر بهار پیام این مراسم مردمی را اینگونه عنوان کرد که من بعد هیچ مسئولی بدون مراسم تودیع و معارفه از این شهرستان نرود.

گفتنی است که عدم حضور سلیمانی ، سرپرست فعلی اداره ورزش و جوانان در این مراسم از حاشیه های این مراسم بود.

گزارش: مرتضی سلیمانی

انتهای پیام/

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر