شهرستان بهار

سردار آبنوش در مجمع عمومی خادمیاران رضوی شهرستان بهار گفت :

فتنه 88 فرزند اصلاح طلبی است

شناسه خبر: ۷۳۱۵
 فتنه 88 فرزند اصلاح طلبی است

​سردار آبنوش جانشین قرارگاه خاتم الانبیا صبح امروز در مجمع خادمیاران رضوی شهرستان بهار فتنه 88 را زائیه تفکر اصلاح طلبی و فرزند اصلاح طبی خواند.

به نقل از نشاط شهر، اولین مجمع عمومی کانون خادمیاران رضوی شهرستان بهار صبح امروز در فرهنگسرای آیت الله بهاری برگزار شد .

سردار آبنوش جانشین قرارگاه خاتم الانبیا سخنران ویژه این مراسم بود و در سخنانش با توجه به نزدیکی سالگرد حماسه 9 دی گفت: 9 دی روزی بود که برای چندمین بار عنایت بی پرده خداوند بر ملت عزیز ایران نمایان شد. این روز روز جدایی حق از باطل بود و باعث شد تمام محاسبات دشمن در این روز باطل شود.

سردار آبنوش با مذمت نفاق در جامعه گفت: اگر شیعه امام صادقی هستید باید با دوست امام صادق دوست و با دشمن او دشمن باشید ، اما هرگز با دوستان و دشمنان نمی توان به یک شکل برخورد کرد و این عین نفاق است.

وی ادامه داد: نمی توان هم با دوست خدا دوست بود و هم با دشمن خدا. 9 دی روزی بود که این افراد را که نقاب نفاق بر چهره زده بودند را بر ما آشکار ساخت و حال شاهدیم که بار دیگر همان فتنه گرها به میدان آمده اند و می خواهند با نقاب دیگری فتنه انگیزی کنند.

سردار آبنوش فتنه 88 را فرزند اصلاح طلبی خواند و گفت: چرا یک عده ملاحظه کاری می کنند و این حرف ها را نمی گویند. ما اجازه نمی دهیم که فتنه 88 و نیت و عوامل فتنه انگیزی از حافظه ملت ما پاک شود. فتنه 88 دعوای میرحسین و احمدی نژاد نبود بلکه دعوا بر سر دیانت بود.

وی اظهار داشت: فتنه 88 زائیده تفکر اصلاح طلبی بود و مدعیان اصلاح طلب آن را رهبری می کردند، این چیزی نیست که بتوان از آن گذشت.

آبنوش با انتقاد از اعلام اسامی مفسدان اقتصادی با حروف مخفف الفبا از طرف قوه قضائیه گفت: گلایه ما این است که چرا مفسدان را به سزای اعمال خود نمی رسانند، چرا اسم این افراد را برای مردم بازگو نمی کنند تا مردم بدانند که اغلب اینها از عوامل و اطرافیان اصلاح طلبان هستند.

در ادامه عبدالله رجبی مسئول کانون خادمیاران رضوی شهرستان بهار به بیان بخش هایی از عملکرد این کانون در طی چند ماه گذشته پرداخت و گفت: از 6 ماه گذشته تاکنون به طور رسمی دفتری به نام خادمیاران رضوی افتتاح نشده و به صورت کانونی فعالیت می کنیم تا در صورت عملکرد مناسب، دفتر خادمیاران در بهار افتتاح شود.

رجبی در ادامه حوزه های فعالیت های این کانون را ساخت خانه، بهداشت، ازدواج، تهیه جهیزیه، اعزام 4 سری از مشهد اولی های بالای 40 سال به مشهد مقدس، توزیع غذا بین نیازمندان، آزاد کردن زندانی، توزیع میوه شب یلدا، توزیع انواع کمک های نقدی و غیر نقدی بین نیازمندان عنوان کرد.

رجبی همچنین گفت: ماهیانه حدود 20 الی 30 میلیون تومان برای کمک به نیازمندان جمع آوری شده و هر ماه غذای گرم بین نیازمندان توزیع می شود و همه این کمک ها از بین خادمیاران و مردم جمع آوری می شود .

انتهای پیام/

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر