شهرستان بهار

تغییر نام شهر صالح آباد به صالح شهر منتفی شد

شناسه خبر: ۷۳۸۳
 تغییر نام شهر صالح آباد به صالح شهر منتفی شد

اعضای شورای شهر صالح آباد با پیشنهاد تغییر نام این شهر به صالحان یا صالح شهر مخالفت کردند.

به گزارش نشاط شهر، چندی پیش تغییر نام شهر صالح آباد در دستور کار شورای این شهر قرار گرفت. به طوریکه پیشنهاداتی به این شورا در رابطه با تغییر نام این شهر به نام صالح شهر و یا صالحان ارائه شد. اعضای شورای شهر نیز با استفاده از شبکه های اجتماعی این موضوع را مورد بررسی قرار داده و به نظرسنجی گذاشتند.

ابراهیمی یکی از اعضای شورای شهر صالح آباد نیز در گفتگو با خبرنگار ما گفت: این موضوع از طریق شبکه های اجتماعی به صورت نظرسنجی بررسی شد و مورد استقبال مردم قرار نگرفت ، ما نیز این موضوع را از دستور کار خارج کردیم.

اما گویا این موضوع به اینجا ختم نشده و این تصمیم به بروز انتقاداتی به اعضای شورای شهر صالح آباد منجر شد.

در این باره جلال بهزادی یکی دیگر از اعضای شورای شهر صالح آباد طی یادداشتی با بیان دلایل این تصمیم پرداخته است. جلال بهزادی مقدم در این یادداشت آورده است:

پروردگارا! پرده های جهل و ظلمت را از عقل من دور کن، تا بر وسعت دید و نظرم بیفزاید و به اعماق حقیقت نفوذ کنم تا داوری و حکم من نه تنها در باره مردم بلکه در باره اوضاع و اشیاء نیز متعادل و متوازن گردد.

در روزهای گذشته در خصوص تغییرنام صالح آباد به صالحان یا صالح شهر که به پیشنهاد تعدادی از شهروندان مطرح و به نظرسنجی مردم گذاشته شد که بعد از استقبال اکثریتی در شورا مورد بررسی قرار گیرد و راهکارهای اجرایی آن از مراجع ذیربط پیگیری شود.
ضمن تشکر از مشارکت مردم در اظهار نظرات موافق و مخالف در موضوع فوق معروض می دارد که متاسفانه این موضوع موجب شد بعضا عده ای به خود اجازه بدهند به نظرات متفاوت با خود توهین کنند که در شان مردم فهیم این دیار نمی باشد .
با احترام به نظرات مردم به اطلاع میرساند این موضوع سابقا هم در مطالعات اجتماعی شهر توسط مشاوران شهرداری پیشنهاد شده و مسبوق به سابقه بوده است از طرفی جهت زمینه یابی موضوع ابتدا در شبکه های اجتماعی مجازی بحث تغییر یا اصلاح نام مطرح گردید که پس از عدم اقبال عمومی پرونده آن مختومه گشته است.
بدیهی است خادمین شما در شورای شهر ضمن توجه و التزام به عقاید و رسومات همشهریان در هرزمینه ای از تلاش و کوشش برای اعتلای شهر فروگذار نخواهند بود.
امید است با اتحاد و هم دلی و با مشارکت فعالانه همشهریان ارجمند در راه اعتلای فرهنگ وتوسعه عمران شهر بکوشیم.
ضمنا از تمامی عزیزانی که بحث را بصورت منطقی دنبال نمودند نهایت سپاس و امتنان بعمل می آید.

انتهای پیام/

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر