شهرستان بهار

پیشرفت جامعه با سرمایه گذاری در حوزه تعلیم و تربیت محقق می شود

شناسه خبر: ۷۴۱۲
پیشرفت جامعه با سرمایه گذاری در حوزه تعلیم و تربیت محقق می شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: پیشرفت جامعه با سرمایه گذاری در حوزه تعلیم و تربیت محقق می شود.

به گزارش نشاط شهر، به نقل از پانا همدان، مصطفی خزاعی در جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان بهار با گرامیداشت فرارسیدن ایام الله دهه فجر، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران یکی از مردمی ترین انقلاب های دنیا بود که حاصل کودتا و جنگ مسلحانه نبود، بلکه حاصل حضور مردم در خیابان در لبیک به ندای رهبر بود.

خزاعی افزود: دشمنان ما تحمل استقلال ملت ایران را ندارند و حال که با تبعیت از ولایت فقیه استوارتر از قبل ایستاده ایم، دشمن علیرغم تلاش ها نمی تواند آسیبی به این نظام وارد کند.

وی دشمن اساسی بشریت را جهل عنوان کرد و گفت: در دنیای امروز تسلط کشورهای زورگو بر دیگران، محصول علم و دانایی است و قدرت نمایی آمریکا و به یغما بردن سرمایه کشورها توسط ابرقدرت ها با ابزارها علمی میسر شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با بیان این که در گذشته تنها مرجع تربیت مدرسه و خانواده بود، تصریح کرد: با وجود این که در امروز تربیت در انحصار این دو نیست، اما کماکان موثرترین عامل در تربیت نسل هاست.

خزاعی گفت: سرمایه گذاری در حوزه علم و پرداخت هزینه دانایی از بسیاری از هزینه های آینده جامعه جلوگیری خواهد کرد و رفاه اجتماعی، سلامت و امنیت اجتماعی و رشد با سرمایه گذاری در حوزه علم میسر خواهد شد.

وی با بیان این که اعتبارات دولتی پاسخگوی نیاز آموزش و پرورش نیست، افزود: خیرین باید در عرصه تعلیم و تربیت وارد شده و در راستای احیای فکر و اندیشه بشر و نجات انسان ها گام بردارند.

انتهای پیام

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • حرف حق :
  در تاریخ ۱۲ بهمن ۹۶ ساعت ۲۰:۲۴
  آقای سعیدی ، آموزش و پرورش را به حال خود رها کرده و وقت خود را در جلسات خارج از اداره صرف می کند. و اصلاً از اموراتی که در اداره می گذرد ، خبر ندارد به طوری که یک هرج و مرج حاکم است . آقای سعیدی کمی از جلساتتان بکاهید و به فکر آموزش و پرورش باشید .
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر