شهرستان بهار

شوراي اداري شهرستان بهار در محل فرمانداري تشکيل جلسه داد.

شناسه خبر: ۷۴۴
شوراي اداري شهرستان بهار در محل فرمانداري تشکيل جلسه داد.

فرماندار بهار گفت: جلسات شوراي اداري بهار بايد سمبل خير و برکت براي اين شهرستان باشد

شوراي اداري شهرستان بهار در محل فرمانداري تشکيل جلسه داد. در اين جلسه ابتدا امام جمعه صالح آباد با اشاره به خلق حماسه سياسي در خردادماه سال جاري گفت : اکنون پس از خلق ‏حماسه ماندگار سياسي، نوبت آن رسيده است که منتخبين مردم ، رهنمودهاي مقام معظم رهبري را سرلوحه ‏کار خود قرار دهند و رقابت را به رفاقت تبديل کرده و با اتحاد و همدلي در جهت ارتقاء وتوسعه همه ‏جانبه شهر گام بردارند و حماسه اقتصادي را خلق کنند. حجت الاسلام حميد افتخاري اضافه کرد: امروز در شرايط خاص قرار داريم و امپراطوري هاي خبري دنيا به دنبال آن هستند تا با امکانات رسانه اي گسترده بر عليه جمهوري اسلامي ايران، شرايط دشواري را بر نظام حاکم نمايند اما مردم ما آگاهانه براي مقابله با هجمه هاي دشمنان وارد شده و همه اين توطئه ها را نقش بر آب کرده اند. 

وي بر آگاه سازي مردم در شرايط مختلف تاکيد کرد: مسئولين بايد در راستاي ارتقاي بصيرت ديني و اعتقادي مردم نقش مهمي ايفا کنند و مردم را براي ايجاد مشارکت هاي اجتماعي تشويق نمايند. سپس فرماندار بهار گفت: جلسات شوراي اداريبهار بايد سمبل خير و برکت براي اين شهرستان باشد.

گل کار زاده با تاکيد بر وحدت و همدلي بين مسئولان، تصريح کرد: بايد تلاش کنيم با پيروي از اهل بيت و ائمه اطهار (ع) تحولي عظيم در روح و جسم خود به وجود آوريم و به فکر مرتفع ساختن مشکلات مردم باشيم. وي با اشاره به بيانات مقام معظم رهبري در مورد اهميت سال جهاد سياسي و جهاد اقتصادي خاطرنشان کرد: جلسات شوراي اداري جهت هماهنگي بين دستگاهي برگزار مي شود، چرا که بايد در اين سال کارها و اقدامات با سرعت و هماهنگ پيش برود و بنا به خواسته مقام معظم رهبري نتيجه اين تلاش ها، در زندگي مردم در حوزه مسايل معيشتي و اقتصادي به شکل ملموس و عيني ديده شود.

وي با تاکيد بر اينکه در مسير جهاد اقتصادي بايد زيرمجموعه هاي هر دستگاه اجرايي به شکل هماهنگ با مديران پيش بروند، خاطرنشان کرد: مهترين مساله در سال جهاد اقتصادي، موضوع بيکاري و تحقق قول دولت در مورد ايجاد 5/2 ميليون شغل در کشور است که شهرستان نيز بنا به سهم خود بايد در راستاي کاهش بيکاري پيش رود. وي، بيکاري را يکي از ريشه هاي شرايط بد زندگي مردم برشمرد و گفت: تلاش دولت براي تحقق اين 5/2 ميليون شغل در راستاي افزايش رفاه و آسايش مردم بوده است، چرا که بيکاري عامل اصلي بسياري از مسايل ديگر در جامعه است.در ادامه مدير کل اطلاعات استان گفت: نظام ما مبتني بر دين اسلام و مردم سالاري ديني و مديريت آن به دست ولايت فقيه است و مهمترين ويژگي نظام برکت وجود ولي فقيه است و همه ما بايد شکر گزار اين نعمت الهي باشيم. جابريان اضافه کرد: دشمن درصدد بود امسال را سالي پرتنش و چالش معرفي کند ولي با حضور پرشور مردم در صحنه و انسجام آنان نتوانست کاري بکند و اميد دشمنان به ياس تبديل شد.

 وي افزود: جمهوري اسلامي به عنوان نماد انقلاب اسلامي به تنهايي در خط مقدم مبارزه با جهان استکبار است. وي در خصوص انتخابات 24 خردادماه امسال گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات، قدرت مضاعف نظام اسلامي در داخل و بخصوص در عرصه بين‌المللي در پي دارد. 

وي با تقدير و تشکر از مسئولان برگزاري انتخابات در شهرستان بهار و اشاره به تلاش مضاعف مسئولين براي برگزاري يک انتخابات سالم و بدون حاشيه، اظهار داشت: مسئولان در کمال دقت و بي‌طرفي انتخابات باشکوهي را برگزار کردند و اکنون نيز بايد دست به دست هم دهيم و حماسه اقتصادي را بيافرينيم تا بار ديگر دشمن را با اين حماسه مات و مبهوت کنيم.

 وي با اشاره به فرصتي که نظام مقدس در اختيار مسئولان قرار داده، بهره مندي براي خدمتگزاري به مردم در اين فرصت را غنيمت شمرد و گفت: مسئوليت امانتي است که به فرصت آن براي بندگان خاص خدا فراهم مي شود و از اين امانت بايد به خوبي پاسداري کرد. وي در خصوص افزايش تحريم هاي اخير تصريح کرد: دولت در مقابل فشارها و تحريم هاي اعمال شده محکم ايستاده است.

وي همچنين بيان کرد: قرار نيست که فشارهاي حاصل از تحريم به مردم وارد شود، مسئولان متحمل اين فشارها خواهند بود.در پايان از زحمات شهاب فضلي تقدير و مرتضي کتيرايي به عنوان رئيس اداره اطلاعات شهرستان بهار معرفي شد./فرمانداری بهار

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر