شهرستان بهار

دهه فجر 96 هم گذشت و بیمارستان 82 تختخوابی بهار افتتاح نشد/ حرکت لالک پشتی مسئولین در بهره برداری از بیمارستان بهار

شناسه خبر: ۷۴۶۷
دهه فجر 96 هم گذشت و بیمارستان 82 تختخوابی بهار افتتاح نشد/ حرکت لالک پشتی مسئولین در بهره برداری از بیمارستان بهار

بیمارستان 82 تختخوابی شهر بهار یکی از پروژه های عظیم شهرستان است که از سال 90 ساخت آن آغاز شده و هر بار خبرهایی از پیشرفت فیزیکی آن داده شده و هر بار قول هایی برای بهره برداری از آن داده می شود.

به گزارش نشاط شهر، هر بار مسئولین رده های مختلف دولتی همچون وزیر ، مشاور وزیر ف استاندار ، فرماندار و .... برای بازدید از این بیمارستان به بهار آمده و پایان سال یا دهه فجر هر سال را موعد افتتاح بیمارستان تعیین می کنند ، اما هر بار شاهد این بد قولی ها بوده و برای ما اینکه چه موقع زمان بهره برداری از آن است مشخص نیست.

دهه فجر امسال نیز گذشت و متاسفانه جای خالی بیمارستان 82 تختخوابی بهار در پروژه های مورد بهره برداری شده محسوس بود. پروژه ای که به گفته رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهار تاکنون 94 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

این بیمارستان 15 هزار متر مربع مساحت و 8 هزار و 300 متر مربع زیربنا دارد و در چهار طبقه طراحی شده است . بخشهای داخلی ، اورژانس ، درمانگاه ، دیالیز ، رادیولوژی ، آزمایشگاه ، جراحی ، زنان و زایمان ، نوزادان ، کودکان ، بستری زنان و چندین بخش مراقبتهای ویژه و اداری و مدیریتی از جمله بخش هایی است که در آن پیش بینی شده است.

حدود یک ماه به پایان سال مانده و باز هم قول افتتاح این بیمارستان تا پایان سال داده شده است، حال باید دید آیا به واقع سال 96 بخت این بیمارستان باز خواهد شد یا داستان آن به سال 97 کشیده خواهد شد.

انتهای پیام/

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • شهروند :
  در تاریخ ۲۳ بهمن ۹۶ ساعت ۲۱:۵۵
  با سلام
  البته ازنگاه دولت تدبیر و امید برای چنین پروژه باید تشکر کرد ولی ای کاش روند کار سرعت بگیره تا مردم منطقه از خدمات آن بهره مند بشن
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر