شهرستان بهار

رفاه صحنه رقابت را به افق کورش می سپارد !

شناسه خبر: ۷۴۹۹
رفاه صحنه رقابت را به افق کورش می سپارد !

به تازگی با خبر شدیم که فروشگاه رفاه بهار به دلیل استقبال کم تعطیل شده و جای خود را به فروشگاه افق کوروش خواهد داد.

به گزارش نشاط شهر، در پی خبری که چندی پیش در مورد بسته شدن فروشگاه رفاه در این رسانه منتشر شد صحت این خبر را از مدیر عامل فروشگاه های رفاه استان همدان جویا شدیم که متاسفانه به دلیل اینکه با مصاحبه تلفنی نمی شود جواب داد از مصاحبه با ما اجتناب کرد و فقط این جمله را گفت که با خصوصی شدن این شرکت ، دستور جمع آوری آن از تهران آمده است .

در ادامه و طی یک بازدید از فروشگاه رفاه این سوال را از مدیریت این فروشگاه پرسیدم که علاوه بر تکرار حرف مدیر عامل گفت : طبق تصمیمات مدیران کل این فروشگاه تصمیم بر این گرفته شده است که فروشگاه های کوچک که متراژ هایی حدود 400 الی 500 متر را دارند جمع آوری شده و در یک محل بزرگتر تجمیع شوند و فروشگاه های بالای 2000 متر را بوجود بیاورند .

وی در ادامه گفت : فروشگاه هایی که روزانه از مبلغ 50 میلیون ریال فروش کمتری داشته باشند جزو فروشگاههای کم فروش و کم بازده محسوب می شوند و این یکی دیگر از دلایلی است که تصمیم بر جمع آوری این فروشگاه گرفته شده است و بخاطر نزدیکی شهر بهار به همدان و خرید بهاری ها از فروشگاه های همدان مانند رفاه و سایر فروشگاه ها دلیل دیگری است که میتوان بر دلایل جمع آوری این فروشگاه ذکر کرد .

وی در پایان و پاسخ به این پرسش که آیا واقعا افق کورش به بهار می آید گفت : قرار داد این واحد تجاری با شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کورش بسته شده است و طی ماه های آینده فعالیت این شرکت در این مکان انجام خواهد پذیرفت .

حال در نظر ما این سوال مطرح میشود که چرا باید فروشگاه هایی مانند رفاه و یا سایر فروشگاه هایی که در سطح شهر فعالیت می کنند ، روزی به تعطیلی و بسته شدن ختم شود ؟ آیا دلیل این رکورد بازار و عدم استقبال از فروشگاه های این شهر خود ما مردم این شهر نیستیم ؟

آیا با خرید نسیه از کاسبان این شهر و خرید نقدی از شهرهایی مانند همدان و لالجین ریشه به تیشه مهمترین فعالان اقتصادی و ویترین شهر خود نمیزنیم ؟ امیدوارم با تغییر نگرش و رویکرد فکری همه ما همشهریان بهاری ، روند رو به بهبود و پیشرفت را در این شهر شاهد باشیم .

گزارش: مرتضی سلیمانی

انتهای پیام/

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر