شهرستان بهار

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس :

هزینه انشعاب مشترکان صالح‌آباد اقساطي شد

شناسه خبر: ۷۵۴۱
 هزینه انشعاب مشترکان صالح‌آباد اقساطي شد

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس گفت: با توجه به درخواست مردم این شهر مبنی بر اقساطی شدن انشعاب مشترکان فاضلاب این درخواست از آبفا وجود داشت که آبفا با این درخواست موافقت کرده است.

به گزارش نشاط شهر، به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، محمدعلی پورمختار امشب در مراسم کلنگزنی اجرای پروژه جمعآوری فاضلاب شهر صالحآباد از شرکت آبفا خواست که هزینه اشتراک مشترکان را اقساطی کنند، اظهار کرد: با توجه به درخواست مردم این شهر این درخواست از آبفا وجود دارد که آبفا نیز با این درخواست موافقت کرده است.

وی تصریح کرد: سالهاست مردم صالحآباد پیگیر اجرای شبکه فاضلاب بودند و مطالبه آنها این بود که سرانجام اجرایی شد و از آبفا بابت این مسئله تشکر میکنیم.

معاون عمرانی استاندار نیز گفت: شرکت آبفا پروژههای خوبی انجام میدهد و از شورا و شهرداری صالحآباد نیز بابت این کار ارزشمند تشکر میکنیم.

محمودرضا عراقی بیان کرد: برخی شهرها بیش از ۱۰ سال منتظر اجرای شبکه فاضلاب هستند اما چون اعتبارات زیاد نیست، شهرستانها به نوبت وارد فاز اجرایی شبکه فاضلاب میشوند.

وی اضافه کرد: هر شهرستانی که پروژه آن تمام شود، پروژه فاضلاب دیگری وارد کار میشود هر چند در صالحآباد فاضلاب به همدان انتقال مییابد، زیرا ساخت تصفیهخانه مجزا هم پیچیده و هم زمانبر است.

معاون عمرانی استاندار همدان با بیان اینکه انتقال فاضلاب صالحآباد به همدان صرفهجویی در زمان است، گفت: زمانبندی درست پیمانکار نیز قبلاً ثابت شده و بسیار عملکرد خوبی داشته و این پروژه نیز سریع به نتیجه خواهد رسید.

انتهای پیام

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • شهروند :
  در تاریخ ۲۶ اسفند ۹۶ ساعت ۰۷:۰۴
  واحد روابط عمومی ابفاضلاب درباره مجلس شورای اسلامی صحبتی نداره؟؟؟؟؟؟
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر