شهرستان بهار

بازدید معاون رئيس جمهور از يک واحد صنعتی احيا شده درهمدان

شناسه خبر: ۷۵۵۷
 بازدید معاون رئيس جمهور از يک واحد صنعتی احيا شده درهمدان

معاون اقتصادی رئيس جمهور از واحد صنعتی احيا شده صنايع تبديلی الوند بازديد و مشکلات و موانع فعاليت اين کارخانه را بررسی کرد.

به گزارش نشاط شهر، به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ استاندار همدان محمد ناصر نيکبخت گفت:ادامه فعاليت واحد صنعتی تعطيل شده صنايع تبديلی الوند که به تازگی احيا شده است با مشکلات و موانعی روبرو است و اين مشکلات به معاون اقتصادی رئيس جمهور توضيح داده شد و اقداماتی برای پيگيری های لازم را انجام شد.

وي بيان کرد: 100 نفر در اين واحد صنعتی مشغول به کار شده اند و 400 نيروی متخصص ديگر نيز پس تکميل اين واحد توليدی، جذب می شوند.

استاندار همدان ادامه داد: خدمتگزاران مردم درصدد انجام وظيفه صادقانه هستند و تلاش می کنند روز به روز بر تعداد شغل های ايجاد شده در استان افزوده شود.

نيکبخت با تاکيد بر توليد مستندی از واحدهای تعطيل شده استان همدان که با تلاش مسئولان بازگشايی و احيا شده است گفت: اين اقدام هم برای دلگرمی مردم لازم است و هم جوانان را آگاه می کند که مسئولان به دنبال رونق اشتغال در استان هستند.

همچنين استاندار همدان به همراه معاون اقتصادی رئيس جمهوری از يک واحد توليد سفال در شهر جهانی سفال لالجين بازديد کرد وبرای رفع مشکل توسعه اين واحد از سوی توليد کننده، دستور تامين زمين برای اجرای طرح توسعه اين واحد در شهرک صنعتی را صادر کرد.

صنايع تبديلی الوند همدان از سال 1380 فعاليت خود را در توليد نشاسته سيب زمينی مخصوص گره های حفاری چاه های نفت راه اندازی شد که به دليل تک محصولی بودن طرح توسعه آن اجرايی شد.

انتهای پیام

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر