شهرستان بهار

مدیر درمان تامین اجتماعی استان همدان خبر داد پیگیری راه‌اندازی بخش دیالیز در بیمارستان‌های تامین اجتماعی همدان

شناسه خبر: ۷۵۵۹
مدیر درمان تامین اجتماعی استان همدان خبر داد پیگیری راه‌اندازی بخش دیالیز در بیمارستان‌های تامین اجتماعی همدان

مدیر درمان تامین اجتماعی استان همدان از پیگیری راه‌اندازی بخش دیالیز در بیمارستان‌های تامین اجتماعی استان همدان خبر داد.

به گزارش نشاط شهر، علیرضا صفری در گفتوگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: خوشبختانه اقدامات خوبی در حوزه درمان تامین اجتماعی همدان صورت گرفت که میتوان به احداث درمانگاه تأمین اجتماعی در شهرستان رزن، اخذ پروانه ساخت درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان بهار، بهرهبرداری از دستگاه MRI، احداث انبار داروئی در بیمارستان دکتر غرضی ملایر، تکمیل، افتتاح و بهرهبرداری از طرح های ارتقاء هتلینگ بیمارستانی در بیمارستان آتیه همدان و ... اشاره کرد.

وی با اشاره به اینکه برنامههایی برای سال آینده در نظر گرفته شده که امیدوارم اجرایی شود، گفت: —خرید ساختمانی برای استقرار دفتر اسناد پزشکی که در حال حاضر این واحد استیجاری بوده در دستور کار است.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان همدان از —خرید ساختمان مناسب برای مدیریت درمان خبر داد و افزود:— احداث درمانگاه عمومی در شهر بهار از دیگر موضوعات مورد توجه است.

وی با اشاره به اینکه برای احداث این درمانگاه موافقت اصولی از وزارت بهداشت اخذ شده و هماهنگی با شهرداری انجام شده است، خاطرنشان کرد: احداث پلیکلینیک تخصصی در شهرستان ملایر از دیگر موضوعات مورد توجه ماست.

صفری با —بیان اینکه به دنبال افزایش تخت بستری فعال بیمارستان آتیه همدان به ظرفیت اسمی 256 تخت هستیم، افزود: —اخذ مصوبه راهاندازی بخش دیالیز در بیمارستانهای تابعه از دیگر موضوعات مورد توجه ماست که تلاش خواهیم کرد به اهداف مورد نظر برسیم.

انتهای پیام

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر