شهرستان بهار

پروژه ارباً اربا برای شهرستان بهار

شناسه خبر: ۷۵۸۰
 پروژه ارباً اربا برای شهرستان بهار

متاسفانه به علت نزدیکی بهار به همدان همیشه ایام شهر و شهرستان بهار تبدیل به گوشت قربانی شده و هر کس به گونه ای او را اربا اربا نموده است.

به گزارش نشاط شهر، همانگونه که همگان شنیده ایم در وضعیت فعلی و غفلت و شاید تغافل مسئولان شهرستان و عدم اطلاع مردم عزیز و پرافتخارِ بهار؛ مسئولین همدان با توجیه کلان شهر شدن همدان؛ قصد دارند بهار و چند شهر دیگر را به همدان ملحق نمایند و وقتی از مسئولین بومی شهر به ویژه اعضای محترم شورای شهر سوال می شود در جواب می گویند این کار فقط در اسم بوده و هیچ اتفاقی برای بهار نخواهد افتاد که باید با کمال ادب و احترام بگوئیم این نگاه، بسیار ساده انگارانه و سطحی نگرانه است.

زیرا بعد از مدتی با قاعده فتح سنگر به سنگر، یک به یک دست و پا و بعدا قلب بهار را خواهند زد و هیچ اثری از بهار و بهاری نخواهد ماند و بهار به یک منطقه از مناطق همدان تبدیل خواهد شد که هیچ هویت و اصالتی برای او باقی نخواهد ماند. به مانند شهرک مدنی همدان که بنابر شنیده ها بزرگترین شهرک در غرب کشور است و بیشترین جمعیت را در خود جای داده است که البته در تصمیم گیری های همدان هیچ محلی از اعراب ندارد. چون نه نماینده ای مستقل دارد و نه حتی شورای شهری مستقل.

از آن طرف گفته شده هم جناب پورمختارِ عزیز با هر وسیله ممکن به دنبال توسعه شهر لاله جین است و ده ها هکتار به وسعت لاله جین اضافه مینماید.

حال با این وضعیت باز می شود گفت که همه چیز در امن و امان است و مردمِ بهار آسوده بخوابید که خبری نیست و هر آنچه هست فقط در اسم است و دیگر هیچ؟؟؟!!!

برداشت بنده این است که مسئولین استانی و کشوری و البته بعضی از مسئولین شهرستان! به آرامی و بی سر وصدا کارِخود را انجام می دهند تا عکس العمل مردم را ببینند که اگر حرکتی و اعتراضی از جانب مردم بهار مشاهده شد، عقب نشینی کرده و یا با احتیاط بیشتر ایده یا ایده های ذبحِ بهار را اجرا نمایند. ولی اگر خدایِ ناکرده این حرکت و عکس العمل در مردم، خصوصا خواص مشاهده نشد با سرعت هرچه بیشتر و فراتر از سرعتِ معین به این امر اقدام نموده و پروژه ارباً اربا را در بهار پیاده نمایند.

فلذا انتظار می رود اولا مسئولین شهر، خصوصا مسئولین بومی و همچنین متنفذینِ بهاری در همه جای کشور و البته جوانانِ عزیز و همیشه بیدار و خواص و قاطبه مردم به هوش و به گوش بوده و از اجرای هر پروژه ای که به تاریخِ پرافتخار بهار لطمه میزد؛ جلوگیری نمایند.

با توجه به اینکه همه یِ افراد، اصناف، طیف ها و گروه ها و احزاب سیاسی موجود در بهار اعم از دانشگاهی و کسبه و روحانی و کشاورز و... (با قطع نظر از تمامی اختلاف سلائق و علائق) در زمینه حفظ تمامیت ارضی بهار و حفظ هویت و استقلال شهر و شهرستان با یکدیگر متفق القول هستند؛ باید متحد و یکصدا از این فرصتِ طلائی استفاده نموده و با وحدت و یکپارچگی از هر اقدامی که به ادامه یِ پروژه ارباً اربا منتهی می شود، جلوگیری کرد. ان شاءالله

بهار برای همیشه یِ ایام، بهار خواهد ماند و بهار و بهاری همچون گذشته بر تارکِ تاریخ خواهد درخشید.

والعاقبة للمتقین

مهدی رستگار جمعه دهم فروردین 1397 برابر با دوازدهم رجب المرجب 1439


نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • یا ستار :
  در تاریخ ۱۴ فروردین ۹۷ ساعت ۲۰:۵۴
  سلام عزیزی که این پیامو گذاشتی اخه مثل خودم کردم که لعنت بر خودم باده شورا انتخاب کردنی همه میرین سراغ بچه محل و فلانی فامیله بمانی لوتیه اخه بابا مگه شورا مگه جای این حرفاست بذارید یه عده برن که حقشونه و زبون دارن و واقعا کار بلدن واقعا متاسفم برای طرز فکر یه سری افرادی که واقعا با اینجور رای دادن همه چیزو ریختن بهم اخه شما به ماهم ضربه زدید خدا از هرکی که داره به مردم بهار ظلم میکنه نگذره
 • شاهداغی :
  در تاریخ ۱۵ فروردین ۹۷ ساعت ۱۲:۵۰
  بنده انجام یک نظر سنجی در همین سایت رو پیشنهاد میدم.
 • یاستار :
  در تاریخ ۱۶ فروردین ۹۷ ساعت ۰۹:۳۷
  سلام درسته نظر سنجی ولی مناظره غیرحضوری باشه خیلی بهتره در خصوص همه کارای شهرداری هم بحث بشه همه قسمت ها عمران تاکسیرانی فضای سبز و.......
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر