شهرستان بهار

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهار خبر داد توزیع 8 تن و 600 کیلوگرم مرغ منجمد در شهرستان بهار

شناسه خبر: ۷۵۹۴
 مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهار خبر داد توزیع 8 تن و 600 کیلوگرم مرغ منجمد در شهرستان بهار

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهار گفت: هشت تن و 600 کیلو گرم مرغ منجمد و چهار تن مرغ گرم در راستای تنظیم بازار در شهرستان بهار توزیع شد.

به گزارش نشاط شهر، هوشنگ کرمی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه 110 تن میوه تنظیم بازار در شهرستان توزیع شده است، اظهار کرد: بیش از 64 تن پرتقال و 40 تن سیب در ایام نوروز در شهرستان بهار توزیع شده است.

وی با اشاره به اینکه در مجموع 14 غرفه توزیع میوه تنظیم بازار در شهرستان بهار فعال بود، ادامه داد: در شهر بهار 6 غرفه، در لالجین دو غرفه، در شهر مهاجران یک غرفه، در شهر صالح آباد یک غرفه و چهار روستای حسین آباد، همه کسی، حسن قشلاق و پرلوک هر کدام یک غرفه برای توزیع میوه برپا شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهار با بیان اینکه امسال توزیع میوه دولتی 6 درصد در شهرستان بهار افزایش داشت، بیان کرد: امسال قیمت میوه آزاد با قیمت میوه تنظیم بازار تفاوت زیادی نداشت از این رو برخی استانها در عرضه میوه تنظیم بازار با مشکل مواجه شدند اما خوشبختانه در استان همدان مشکلی ایجاد نشد.

وی با اشاره به اینکه امسال توزیع برنج خارجی هم در شهرستان بهار انجام شد، افزود: هفت و نیم تن برنج از طریق فروشگاه تعاون روستایی در شهرستان بهار توزیع شد.

کرمی با بیان اینکه پنج تن گوشت منجمد و 300 کیلو گرم گوشت گرم در شهرستان بهار در ایام نوروز توزیع شد، تصریح کرد: هشت تن و 600 کیلوگرم مرغ منجمد و چهار تن مرغ گرم در راستای تنظیم بازار در شهرستان بهار توزیع شد.

انتهای پیام

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر