شهرستان بهار

هفته سلامت صورت می‌گیرد افتتاح 85 پروژه بهداشتی در همدان با 38 میلیارد تومان

شناسه خبر: ۷۶۰۲
هفته سلامت صورت می‌گیرد افتتاح 85 پروژه بهداشتی در همدان با 38 میلیارد تومان

مسوول روابط عمومي معاونت بهداشتي همدان : انبار دارویی شهرستان بهار با متراژ 360 متر مربع و با اعتبار 409 میلیون تومان افتتاح میشود.

علی افسر در گفت وگو با خبرنگار فارس در همدان از افتتاح 85 پروژه عمرانی در هفته سلامت توسط مرکز بهداشت استان همدان خبر داد و اظهار کرد: بزرگترین دستاوردهای طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت استان همدان، ساخت و راهاندازی 270 پروژه عمرانی بوده است.

وی با اشاره به افتتاح 85 پروژه بهداشتی در هفته سلامت امسال،گفت: یکم تا هفتم اردیبهشت ماه هفته سلامت نامگذاری شده که در این هفته 85 پروژه عمرانی در حوزه بهداشت استان افتتاح میشود.

وی به معرفی برخی از پروژه های بهداشتی پرداخت و افزود: انبار دارویی شهرستان بهار با متراژ 360 متر مربع و با اعتبار 409 میلیون تومان افتتاح میشود.

مسوول روابط عمومی معاونت بهداشتی همدان با اشاره به معرفی مرکز خدمات جامع سلامت شماره یک شهرستان بهار به عنوان پروژه های عمرانی حوزه بهداشت استان، تصریح کرد: متراژ این پروژه یک هزار و 250 متر مربع است.

وی با بیان اینکه یک میلیارد و 450 میلیون تومان برای این طرح هزینه شده است، بیان کرد: در هفته سلامت این مرکز را در راستای ارائه خدمات بهتر به مردم افتتاح خواهیم کرد.

افسر با اشاره به بازدید معاون اجرایی مرکز بهداشت استان همدان از پروژههای شهرستان بهار طی امروز، گفت: در هفته سلامت 85 پروژه بهداشتی با متراژ 26 هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر 38 میلیارد تومان افتتاح خواهد شد.نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر