شهرستان بهار

انجام 122 مورد ماموریت اورژانس شهرستان بهار در ایام نوروز

شناسه خبر: ۷۶۰۴
انجام 122 مورد ماموریت اورژانس شهرستان بهار در ایام نوروز

ارغوانی مسئول مرکز فوریت های پزشکی(115) بهار در تشریح عملکرد طرح سلامت نوروزی گفت: همه ساله از 25 اسفند تا 15 فروردین توسط مراکز فوریت های پزشکی (اورژانس 115) سراسر کشور به اجرا در می آید.

به گزارش نشاط شهر، ارغوانی در گفتگویی با روابط عمومی شبکه بهداشت ضمن تبریک سال جدید وآرزوی سلامت و سعادت برای شهروندان اظهار داشت: طرح سلامت نوروزی یک دستورالعمل کشوری بوده و همه ساله از 25 اسفند تا 15 فروردین توسط مراکز فوریت های پزشکی (اورژانس 115) سراسر کشور به اجرا در می آید.
وی گفت:مجموع مأموریت های مرکز فوریت های پزشکی شهرستان بهار در طول طرح 122 مورد بوده که از تعداد مذکور 35 مورد حوادث ترافیکی با 49 مصدوم و 87 مورد نیز بیماری و حوادث غیر ترافیکی بوده که 91 بیمار و مصدوم به همراه داشته است
ارغوانی اضافه کرد: فوریتهای پزشکی شهرستان بهار با استقرار ایستگاه سلامت در ورودی شهر بهار به صورت شبانه روزی به 300 نفر از مراجعین و مسافران نوروزی خدمت رسانی کرد که در این ایستگاه علاوه بر توزیع کتابچهها و پمفلتهای بهداشتی آموزشی، خدماتی از قبیل معاینه، اندازهگیری قند خون، فشار خون، توزیع داروهای ضروری مورد نیاز مسافرین انجام شد.
همچنین در مدت زمان این طرح تمام آمبولانسهای پایگاههای جادهای لالجین ،همه کسی و حسن قشلاق به صورت آماده در کنار جاده مستقر بودند تا در حداقل زمان ممکن به یاری مصدومین بشتابند.


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر