شهرستان بهار

بیش از دویست کیلو گرم سنگدان مرغ منجمد در شهرستان بهار ضبط و معدوم سازی شد

شناسه خبر: ۷۶۲۲
 بیش از دویست کیلو گرم سنگدان مرغ منجمد در شهرستان بهار ضبط و معدوم سازی شد

یش از دویست کیلو گرم سنگدان مرغ منجمد که در شرایط کاملا غیر بهداشتی در محل سردخانه کشتارگاه طیور نگهداری می شد کشف و پس از انجام هماهنگی های لازم و با حضور مسئول فنی و بهداشتی واحد ضبط و معدوم سازی و از چرخه مصرف انسانی خارج شد.

به گزارش نشاط شهر، به نقل از روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان بهار و در راستای انجام بازدید از واحد های تولید،توزیع و عرضه مواد خام دامی توسط بازرسان مواد خام اداره دامپزشکی شهرستان بهار مقدار بیش از دویست کیلو گرم سنگدان مرغ منجمد که در شرایط کاملا غیر بهداشتی در محل سردخانه کشتارگاه طیور نگهداری می شد کشف و پس از انجام هماهنگی های لازم و با حضور مسئول فنی و بهداشتی واحد ضبط و معدوم سازی و از چرخه مصرف انسانی خارج شد.

دکتر بهزاد صادقی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بهار با اشاره به موفقیت های چشمگیر بازرسان مواد خام دامی دامپزشکی شهرستان در حوزه بازرسی های انجام گرفته افزودند که دامپزشکی شهرستان بدون هیچ اغماضی با موارد غیر بهداشتی مکشوفه برخورد کرده و با انجام هماهنگی های لازم موارد غیر بهداشتی را حذف و از چرخه مصرف انسانی خارج می نماید.

دکتر صادقی افزودند که در مواردی انجام این تخلفات بهداشتی از سوی افراد از روی ناآگاهی بوده که در این صورت توصیه های بهداشتی به آنها از سوی بازرسان داده می شود ولیکن در صورت تکرار تخلف از سوی آنها با متخلفین برخورد قانونی مناسب انجام می گیرد.

دکتر صادقی در پایان با اشاره به اینکه تمامی مراکز تولید ،توزیع و عرضه مواد خام دامی در سطح شهرستان به صورت مستمر توسط بازرسان مواد خام دامی دامپزشکی رصد می گردند افزودند که شهروندان با خیالی آسوده از مراکز تحت نظر دامپزشکی مواد خام دامی خود را تهیه نمایند.
انتهای پیام

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر