شهرستان بهار

اختتامیه چالش بی زباله در آموزشگاه آمنه روستای همه کسی شهرستان بهار

شناسه خبر: ۷۶۲۳
 اختتامیه چالش بی زباله در آموزشگاه آمنه روستای همه کسی شهرستان بهار

اگرچه 13 فروردین ماه آخرین روز فعالیت سازمان حفاظت محیط زیست با محوریت پسماند بود و با نام بی زباله شهرت یافت اما همچنان این چالش در بین علاقمندان به مباحث محیط زیستی ادامه دارد.

به گزارش نشاط شهر؛ سرکار خانم افسانه سلیمانی مدیر آموزشگاه آمنه روستای همه کسی شهرستان بهار از جمله کسانی است که با پیوستن به این چالش حساسیت اجتماعی نسبت به این موضوع را در مجموعه تحت مدیریت خود بالا برده است.
هدف از اجرای این طرح یادآوری اهمیت مسئولیت پذیری و مسئولیت اجتماعی بوده و اصل از خودمان شروع کنیم به عنوان محور این چالش محیط زیستی قرار گرفته تا یادآوری کند که نه تنها باید تک تک ما مسئولیت پذیر باشیم بلکه کارهای کوچک ما می تواند در کنار هم اثرگذار باشد.
جنبه دیگر این فعالیت تمرین کارگروهی و از هم یاد گرفتن است.
اگرچه برنامه چالش بی زباله به پایان رسیده است اما فعالیت های سازمان حفاظت محیط زیست در این حوزه ادامه داشته و این چالش یک چالش مردمی است و می تواند توسط مردم ادامه پیدا کند.
در پایان به امید افزایش میزان دغدغه همگانی به موضوع پسماند از احساس مسئولیت سرکار خانم افسانه سلیمانی مدیریت محترم آموزشگاه آمنه روستای همه کسی به مباحث محیط زیستی سپاسگزاریم.
نظر به اینکه 2 اردیبهشت ماه روز جهانی زمین پاک نامگذاری گردیده به همین مناسبت مراسم اختتامیه این چالش در مورخ 4 اردیبهشت ماه در محل آموزشگاه با حضور مسئولین آموزش و پرورش و اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهار برگزار می گردد و از بین تصاویر ارسالی، به منتخبین شرکت کننده در این چالش طی مراسمی تقدیر به عمل خواهد آورد.
انتهای پیام

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر