شهرستان بهار

بر اساس نظرسنجی صورت گرفت :

توسعه و رونق بازار شهر بهار، مهمترین دغدغه مردم شهر می باشد

شناسه خبر: ۷۶۳۱
 توسعه و رونق بازار شهر بهار، مهمترین دغدغه مردم شهر می باشد

بر اساس نظرسنجی که در شبکه های اجتماعی شهر انجام شد، توسعه و رونق بازار شهر بهار به عنوان یکی از خواسته های اقتصادی مردم مهمترین دغدغه مردم شهر بهار بیان شد.

به گزارش نشاط شهر، به نقل از نافع به آخرین روزهای اولین ماه از سال 97 نزدیک می شویم و هنوز فرماندار جدید شهرستان بهار معرفی نشده است. بی شک فرماندار یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین شخصیت ها و مقامات در هر شهرستان است و مردم به عنوان شخص اول دولت در شهرستان انتظارات زیادی از وی داشته و خواهان حل مشکلات شهرستان و منطقه را از وی هستند.
اگر بخواهیم مهمترین مشکلات منطقه و شهرستان را برشمریم باید به مواردی همچون حل مشکل حریم سیاسی شهر، تعیین تکلیف پروژه جزیره شادی، توسعه و رونق بازار شهر، آلایندگی شهرک صنعتی، مشکل آب شرب در تابستان و آلایندگی کشتارگاه دام و طیور اشاره کنیم.
طبق یک نظرسنجی که در شبکه های اجتماعی شهرستان صورت گرفت، میزان اولویت و اهمیت هریک از این موضوعات به رای گذاشته شد و در این بین توسعه و رونق بازار شهر با حدود 50 درصد آرا، مهمترین مشکل از نظر مردم بیان شد. این نتیجه نشان از دغدغه اقتصادی مردم منطقه دارد، مشکلی که نه تنها مردم شهر بلکه تمام کشور با آن مواجه هستند و رونق بازار خرید و فروش و ایجاد بازارچه و پاساژ در شهر می تواند اندکی از این مشکل مردم را حل کند.
حل مشکل مجموعه جزیره شادی در این بین با 25 درصد آرا بعد از توسعه و رونق بازار شهر مهمترین خواسته مردم بهار می باشد، این پروژه بیش از 6 سال است که در ورودی شهر بهار آغاز شده و با قول ایجاد سرسره آبی و مجموعه تفریحی فرهنگی امید تازه ای برای ایجاد شور و نشاط مردم شهر بود که با به وجود آمدن موانع و مشکلاتی متوقف شده و مردم ما منتظر بهره برداری کامل از آن می باشند.
حل مشکل حریم سیاسی شهر دیگر مسئله ای است که مردم شهر نسبت به آن حساس بوده و خواستار حل آن هستند. همچنین دیگر مسائل مهم زیست محیطی از دیگر رده های اهمیت برای مردم ما برخوردارند.
حال که یک ماه از سال 97 می گذرد امیدواریم که با معرفی فرماندار جدید این مشکلات به ترتیب در اولویت کاری فرماندار قرار گرفته و دیگر مسئولین نیز با این دیدگاه بیش از پیش در جهت پیشرفت و آبادانی شهر قدم بردارند.

انتهای پیام/

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر