شهرستان بهار

پاسداران دلیرمردان و اسوه‌های ایثار

شناسه خبر: ۷۶۳۷
 پاسداران دلیرمردان و اسوه‌های ایثار

فرمانده سپاه ناحیه بهار با بیان اینکه سپاه ماهیتی مردمی، انقلابی و ولایی دارد، گفت: پاسداران دلیرمردان و اسوه‌های ایثار و جهاد و شهادت هستند.

به گزارش نشاط شهر، به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ سیدجواد حسینی،فرمانده سپاه ناحیه بهار با بیان اینکه سپاه ماهیتی مردمی، انقلابی و ولایی دارد، عنوان کرد: پاسداران دلیرمردان و اسوههای ایثار و جهاد و شهادت هستند.

وی با تبریک فرا رسيدن سالروز ميلاد با سعادت بزرگ پاسدار دين و آزادگی، حضرت امام حسين (ع) و گرامیداشت ميلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) مظهر فداکاري و ايثار گفت: پاسداران انقلاب اسلامي بازوان توانمند نظام و مدافعان راستين اسلام هستند.

فرمانده سپاه ناحیه بهار با بیان اینکه مدافعان حرم به زیبایی واژه پاسداری از حریم ولایت را توصیف کردند، عنوان کرد: مدافعان حرم جلوههای به تمام معنا از ایثار و گذشت و ولایتمداری را از خود بجا گذاشتند و ثابت کردند که پاسدار ولایت بودن مرز نمیشناسد.

وی افزود: پاسداران انقلاب اسلامی بهعنوان مدافعان اصلی از ارزشهای انقلاب اسلامی بهحساب میآیند و به همین خاطر امروز در سوریه و عراق پوزه داعش را به زمین زدند.

حسینی ولایتمداری را یکی از خصوصیات بارز پاسداران در حفظ انقلاب اسلامی دانست و گفت: مهمترین کار سربازان ولایت تبعیت از ولایت است.

وی اضافه کرد: پاسداران الگویی چون امام حسین(ع) بزرگ پاسدار دین اسلام را دارند و همواره باید با درسگیری از حماسه عظیم عاشورا و دفاع از دین در نگهبانی از نظام شکوهمند انقلاب اسلامی تلاش کنند.

فرمانده سپاه ناحیه بهار افزود: اوج رسالت پاسداران و بسیجیان پاسداری از حریم ولایت و دفاع از حرم اهل بیت(ع) است.

وی ادامه داد: روز پاسدار را باید تبریک گفت به تمام عزیزانی که از حریم ولایت، از اصل انقلاب و آرمانهای آن پاسداری میکنند و باید به سبز جامگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک ویژه گفت.

حسینی تاکید کرد: معنویت و دینمداری یک راهبرد اساسی برای پاسداری از انقلاب اسلامی است، پاسداران جوهره وجودی انقلاب را باور کردهاند و به آن ایمان آوردند.

وی در ادامه به نقش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: در طول جنگ هشت ساله و فراز و نشیبهای پس از انقلاب، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از جمله نهادهایی بود که در تمام عرصههای اقتصادی و... خوب درخشید و در پاسداری از انقلاب و هدفهای آن میکوشد.


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر