شهرستان بهار

مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان بهار برگزار شد+ تصاویر

شناسه خبر: ۷۶۷۵
مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان بهار برگزار شد+ تصاویر

مراسم تودیع و معارفه فرماندار بهار صبح امروز با حضور استاندار ، نماینده مردم بهار و کبودراهنگ و مسئولین اداری شهرستان برگزار شد.

به گزارش نشاط شهر، صبح امروز مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان بهار با حضور استاندار، نماینده مردم بهار و کبودراهنگ و ائمه جماعات شهرهای شهرستان و مسئولین ادارات در فرهنگسرای آیت الله بهاری برگزار شد و محسن مرادی پناه طی حکمی تودیع و احسان قنبری که پیش از این سابقه فرمانداری شهرستان کبودراهنگ را عهده دار بود به سمت فرمانداری شهرستان بهار معرفی شد.
در این مراسم محسن مرادی پناه به بیان گوشه ای از فعالیت های چهار ساله خود پرداخت و گفت: چهار برنامه یک ساله مطابق با برنامه پنجم توسعه تدوین کرده و تمام تلاشمان در راستای تحقق این اهداف بود و با این نگاه سعی کردیم اعتبارات را هدایت کرده و به مسیر برنامه های پیش بینی شده در حوزه های مختلف گام برداریم.
محسن مرادی پناه ارتقای رتبه کنکور شهرستان بهار از رتبه 14 به رتبه دوم را یکی از اقدامات شاخص دولت در شهرستان خواند و ادامه داد: در بخش بهداشت و درمان تا 25 سال آینده نیاز شهرستان برطرف شده و دولت توانسته در زمینه ایجاد خانه های بهداشت و درمان و بیمارستان خوب عمل کند.
مرادی پناه ایجاد راههای شریانی و بهسازی راه های اصلی ، فرعی و روستایی را دیگر شاخص مهم دولت در شهرستان بیان کرد و ادامه داد: در بخش کشاورزی نیز شهرستان بهار با افزایش 4 هزار هکتاری آبیاری تحت فشار در 4 سال گذشته و بخش مکانیزاسیون اقدامات خوبی صورت پذیرفته است.
در ادامه استاندار همدان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اجرایی شدن برنامه های موجود در ستان و کشور را در سایه امنیت موجود دانست و گفت: ما برای اینکه بتوانیم نرخ رشد را بالا ببریم و این با کمک سرمایه گذاران امکان پذیر است و بخش خصوصی باید با احساس امنیت وارد شود و ما از سرمایه داران در این زمینه حمایت می کنیم.
نیکبخت در ادامه اشتغال را یکی از مهمترین مشکلات در کشور و استان بیان کرد و گفت: در سال 96 تاکنون تعداد 20 هزار و 716 شغل ایجاد کرده ایم که تا پایان خرداد این تعداد به 30 هزار خواهد رسید و این در صورتی است که تعهد ما 19 هزار و 900 شغل بوده است.
وی با اشاره به رویداد گردشگری 2018 ، گردشگری را در استان رو به رشد دانسته و گفت: شهر جهانی سفال بزرگترین ظرفیت در شهرستان است و با توجه به رویداد 2018 و حمایت از تولید ملی باید در جهت افزایش فروش و گردشگری تلاش کنیم.
استاندار همدان طرح تحول نظام سلامت را بزرگترین طرح دولت خواند و گفت: در سال گذشته تعداد 900 تخت بیمارستانی به تخت های استان افزوده شد که بیمارستان بهار که به زودی افتتاح می شود نیز جزء همین طرح است.
وی در ادامه با تشکر از خدمات محسن مرادی پناه در سمت فرمانداری شهرستان بهار گفت: اگر بحث بازنشستگی ایشان نبود من راضی نبودم که مرادی پناه از سیستم جدا شود.
نیکبخت با معرفی کوتاهی از احسان قنبری گفت: قرا بود آقای قنبری را در استانداری و در یکی از بخش های نزدیک به خود به کار گیرم اما به دلایلی که تمایل خود ایشان نیز در آن دخیل بود تصمیم بر این شد که در فرمانداری شهرستان بهار در جهت پیشرفت شهرستان گام بردارند.
در ادامه احسان قنبری فرماندار شهرستان در تعهدی با مردم شهرستان بهار بیان کرد: من در همین جا با مردم بهار پیمان می بندم که در راستای منویات مقام معظم رهبری و پیشبرد اهداف از پیش تعیین شده دولت ، تنها به توسعه بهار بیندیشم و از هرگونه حاشیه پرهیز کرده و سیاست و سیاست بازی ها ما را از اقدام جهادی باز ندارد.
در ادامه مراسم حکم چهار ساله انتصاب احسان قنبری به سمت فرمانداری بهار قرائت شد و با اهدای لوح و هدایایی از محسن مرادی پناه تقدیر شد.
نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • جواد :
  در تاریخ ۱۹ خرداد ۹۷ ساعت ۰۷:۳۰
  با سلام
  به نظرم عکس آخری غیر مرتبط با مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان بهار می باشد.
  لطفا اصلاح فرمایید
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر