شهرستان بهار

رئیس شورای شهر بهارخبر داد :

زمین های اطراف میدان نیایش را به کاربری گردشگری تغییر داده ایم

شناسه خبر: ۷۷۲۲
 زمین های اطراف میدان نیایش را به کاربری گردشگری تغییر داده ایم

رئیس شورای شهر بهار از تغییر کاربری زمین های اطراف میدان نیایش به کاربری گردشگری خبر داد.

به گزارش نشاط شهر، حسین فیض اللهی در گفتگو با خبرنگار نافع،در خصوص گسترش بازار و توسعه کسب و کار در شهر بهار گفت: گسترش بازار علاوه بر اینکه نیازمند ایجاد زیرساخت های لازم می باشد، حمایت مردم و اهالی شهر را نیز می طلبد و سرمایه داران خود باید بیایند و برای گسترش بازار سرمایه گذاری کنند.

فیض اللهی با اشاره به شغل ساکنین شهر بهار گفت: شغل اکثر مردم کشاورزی است که با توجه به کمبود منابع آبی این مسئله با مشکل مواجه شده و مردم به تدریج به سمت مشاغلی به غیر از کشاورزی روی می آورند که توسعه بازار می تواند در ایجاد مشاغل جدید کمک نماید.

فیض اللهی با اشاره به محل قرار گیری شهر بهار در مسیر شهر جهانی لالجین و استان های غربی گفت: این یک ظرفیت بزرگ برای شهر بهار است که با جذب گردشگر و مسافران می توان بهترین استفاده را از آن کرد.

وی ادامه داد: کمبود منابع آبی دیگر جوابگوی صنعت کشاورزی و اقتصاد منطقه نیست و مردم باید به سمت سرمایه گذاری، ایجاد بازارچه و ساخت پاساژ و توسعه صنایع دستی بروند که در مبادی ورودی شهر می توان بر روی این طرح کار کرد.

وی ادامه داد: اطراف میدان نیایش ظرفیت بسیار بزرگی برای سرمایه گذاری است و یکی از مناطقی است که در بحث گردشگری توجه ویژه ای به آن داشته ایم و در این راستا زمین های اطراف این میدان را که در ورودی شهر لالجین قرار دارد به کاربری گردشگری تغییر کاربری داده ایم.
فیض اللهی در ادامه از کم کردن عوارض شهرداری در حمایت از ساخت پاساژ و هتل در زمینه گردشگری خبر داد و گفت: ما آمادگی داریم که از سرمایه گذارانی که در این بخش و در توسعه بازار سرمایه گذاری می کنند حمایت کنیم.

انتهای پیام/

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر