شهرستان بهار

فرماندار بهار خواستار شد :

مشارکت دستگاه‌های دولتی بهار در اجرای پایش‌های محیط‌زیستی

شناسه خبر: ۷۷۴۸
 مشارکت دستگاه‌های دولتی بهار در اجرای پایش‌های محیط‌زیستی

فرماندار بهار بر مشارکت دستگاه‌های دولتی شهرستان بهار در اجرای پایش‌های محیط‌زیستی تاکید کرد.

به گزارش نشاط شهر ، به نقل از خبرنگار مهر، احسان قنبری صبح دوشنبه در نشستی با سرپرست حفاظت محیط زیست استان همدان بر ضرورت افزایش پایش های محیط زیستی در حوزه های محیط زیست انسانی و طبیعی و توجه ویژه به مبحث تعارض گونه گرگ با انسان در شهرستان بهار و لزوم افزایش اعتبارات این حوزه تاکید کرد.

قنبری محیط زیست را بستر تعالی انسانی و توسعه کشور دانست که حفظ آن برای امروز و فردای کشور ضرورتی غیر قابل انکار است.

فرماندار شهرستان بهار با تاکید بر لزوم تعامل هوشمندانه با واحدهای صنعتی مستقر در شهرستان و عدم آسیب به شاخص اشتغال شهرستان، پیشتیبانی و حمایت از محیط زیست در مقابله با آلایندگی ها و حفظ سلامت مردم حاشیه نواحی صنعتی را امری مهم و غیر قابل انکار عنوان کرد.

قنبری در خصوص موضوع تعارضات گونه های حیات وحش با منافع انسان و جلوگیری از وقوع حوادث ناگوار در این زمینه بر مشارکت دستگاه های دولتی شهرستان در امر پایشهای محیط زیستی و کمک به اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهار تاکید کرد.

فرماندار شهرستان بهار با تمجید از تلاش های اداره کل حفاظت محیط زیست استان، مشارکت عمومی در این عرصه را عامل اثرگذار برای فراگیر شدن دغدغه حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست توصیف کرد.

فرماندار شهرستان بهار اعلام کرد: ارتقای شاخص های محیط زیستی شهرستان بهار در اولویت اقدامات آتی فرمانداری شهرستان بهار است.

سرپرست حفاظت محیط زیست استان همدان نیز به ارائه گزارشی جامع پیرامون وضعیت کمی و کیفی محیط زیست شهرستان بهار، در حوزه های انسانی و طبیعی و مشکلات این حوزه ها پرداخت.

عادل عربی با اشاره به وضعیت محیط زیست انسانی این شهرستان، قرارگیری بزرگترین شهرک صنعتی استان و توانمندی های اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهار، معضل پسماند، خصوصا ضایعات سفال و سرامیک شهر جهانی لالجین و آلودگی ناشی از فعالیت برخی از واحدهای صنعتی آلاینده مستقر در شهرک صنعتی بهاران را از عمده ترین معضلات کنونی شهرستان در بحث حفاظت از محیط زیست عنوان کرد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر