شهرستان بهار

مهمترین ویژه گی شهداولایت مداری آنها بود

شناسه خبر: ۷۷۸۱
مهمترین ویژه گی شهداولایت مداری آنها بود

سردار صدیق مهمترین ویژگی بارز شهدا را ولایت مداری آنان دانست و گفت: نوجوانان و جوانان امروز ما با درک اهداف شهدا، انگیزه ولایت پذیری و تبعیت از امام زمان و نائب برحقش مقام معظم رهبری در آنان شکوفا می شود.

به گزارش نشاط شهر، به نقل از بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهار، همزمان با لیالی قدر یادواره ۶ شهید روستای پُرلوک از توابع شهرستان بهار با حضور خانواده های معظم شهدا وجانبازان ، جمعی از مسئولین ، ونیز اقشار مختلف مردم روستا برگزار شد. در این مراسم سردارصدیق بازرس قرارگاه امام حسین (ع) گفت:یادواره شهدا از زیباترین مصادیق کار فرهنگی است و برگزاری اینگونه مجالس یادآور رشادتها و جانفشانیهای شهدای هشت سال دفاع مقدس است.
بازرس قرارگاه امام حسین (ع):تصریح کرد: آرامش و امنیت و عزت امروز ما مدیون خون شهداست و نباید غفلت کنیم و شهدا را به فراموشی بسپاریم و برگزاری این یادوارهها میتواند یاد شهدا را زنده و ما را از غفلت آزاد کند.
وی اظهار داشت: در اعتقادات دینی ما مهمترین گزینه ایمان به خدا، قرآن و پیامبران است و مسئله استقامت و پایداری در تقویت ایمان به خدا مؤثر است و انسان در کنار ایمان باید استقامت و تلاش داشته باشد.
وی عنوان کرد: شهیدان در دوران دفاع مقدس در مقابل دشمن استقامت کردند و حماسههای عظیمی را آفریدند و ایران اسلامی را در دنیا سربلند کردند. سردار صدیق تصریح کرد:ملت ولایتمدار ایران با پیروی از رهنمودهای حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری با استقامت خود به دنیا ثابت کردند همچون شهدا که به دشمن تاختند و نابود کردند، تسلیم زور و ظلم دشمن نمیشوند بلکه به سربلندی ایران فکر میکنند. وی گفت: باید جوانان را از توطئه های دشمنان آگاه سازیم چراکه در جریان جنگ فرهنگی و تهاجم نرم، تنها راه مقابله، بصیرتافزایی و آگاهیبخشی است. سردار صدیق مهمترین ویژگی بارز شهدا را ولایت مداری آنان دانست و گفت: نوجوانان و جوانان امروز ما با درک اهداف شهدا، انگیزه ولایت پذیری و تبعیت از امام زمان و نائب برحقش مقام معظم رهبری در آنان شکوفا می شود.

انتهای پیام

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر