شهرستان بهار

بدهی 220 میلیاردی جایگاه‌های CNG همدان به شرکت گاز

شناسه خبر: ۷۸۰۳
 بدهی 220 میلیاردی جایگاه‌های CNG همدان به شرکت گاز

مدیرعامل شرکت گاز استان همدان با بیان اینکه مطالبات این شرکت از جایگاه‌های سوخت CNG 220 میلیارد ریال است، گفت: با وجود پیگیری‌های فراوان مطالبات شرکت گاز استان از جایگاه‌های CNG هنوز وصول نشده است.

به گزارش نشاط شهر، عبدالله فیاض در گفت‎وگو با ایسنا، با اشاره به فعالیت 42 جایگاه CNG در استان همدان، اظهارکرد: جایگاههای CNG در سال گذشته 164 میلیون مترمکعب گاز مصرف کردند و هماکنون مصرف متوسط روزانه این جایگاهها 360 هزار مترمکعب است.

وی تصریح کرد: مطالبات این شرکت از جایگاههای CNG ، 220 میلیارد ریال است که 140 میلیارد ریال آن مربوط به 3 جایگاه شهرداری ملایر و نهاوند است.

فیاض با بیان اینکه تا پایان سال 95 به 190 کارگاه سفال در شهر لالجین گازرسانی شده است، خاطرنشان کرد: با توجه به اعلام لالجین به عنوان شهر جهانی سفال، تعداد کارگاههای سفال بهرهمند از گاز طبیعی به 375 واحد افزایش یافته است.

وی بیان کرد: با تمهیداتی که اخیراً برای افزایش برداشت گاز صورت گرفته، به کارگاههایی که از سوخت مایع استفاده میکنند نیز گازرسانی صورت میگیرد و تعداد کارگاههای گازدار به 600 واحد خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت گاز استان همدان از واگذاری 4592 اشتراک غیردائم در سال گذشته تا کنون خبر داد و یادآور شد: اجرای قانون مجازات استفادهکنندگان غیرمجاز از گاز در یکم خرداد سال گذشته در مجلس شورای اسلامی تصویب و طی نامهای توسط رئیس جمهور ابلاغ شد که در این راستا تا کنون در شهرستان همدان 2767 مورد و در سطح استان 4592 اشتراک غیردائم واگذار شده است.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر