شهرستان بهار

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهار خبر داد میزبانی 2 بقعه شاخص شهرستان بهار از طرح «نشاط معنوی»

شناسه خبر: ۷۸۵۰
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهار خبر داد میزبانی 2 بقعه شاخص شهرستان بهار از طرح «نشاط معنوی»

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهار گفت: دو بقعه شاخص شهرستان بهار میزبان ویژه برنامه تابستانی «نشاط معنوی» هستند.

به گزارش نشاط شهر، حسن نورزی در گفت وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه دو بقعه شاخص شهرستان بهار میزبان ویژهبرنامه تابستانی «نشاط معنوی» هستند، اظهار کرد: در راستای غنیسازی اوقاف فراغت کودکان و نوجوانان و ترویج فرهنگ دینی و اسلامی طرح «نشاط معنوی» در جوار آستان مقدس بقاع متبرکه شهرستان بهار برگزار می شود.

وی با اشاره به برگزاری ویژه برنامه مختلف قرآنی، عقیدتی و هنری در بقاع متبرکه شهرستان بهار، گفت: ویژه برنامههای فرهنگی به منظور غنیسازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در فصل تابستان در جوار آستان مقدس امام زادگان برگزار میشود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهار با بیان اینکه اجرای برنامههای غنیسازی اوقات فراغت دانشآموزان به صورت منسجم و هدفمند از اهداف این طرح است، افزود: اداره کل اوقاف و امور خیریه جزو سازمانهای برنامهمحور است که تلاش کرده طرح «نشاط معنوی» فرصتی برای تقویت ابعاد تربیتی، دینی و اخلاقی قشر کودک و نوجوان باشد.

وی خاطرنشان کرد: ویژه برنامه طرح «نشاط معنوی» در بقعه متبرکه امامزاده ابراهیم و امامزاده عقیل(ع) روستای دستجرد و مرقد حضرت آیتالله بهاری(ره) اجرا خواهد شد.

نوروزی به اجرای کلاسهای مهارتی در طول تابستان اشاره کرد و گفت: یکی از برنامههای طرح «نشاط معنوی» اجرای کلاسهای سبک زندگی اسلامی با عنوان زندگی به رنگ خداست، کلاسهای آموزشی مهدویت با همکاری مربیان خواهر حوزه علیمه خواهران برگزار میشود.
وی با اشاره به برگزاری کلاسهایی در رشته مسابقات قرآنی، ورزشی، اردوهای تفریحی و زیارتی، گفت: کلاس حفظ شبانه روزی قرآن کریم به مدت 2 ماه در حسینیه مرقد مطهر آیت الله بهاری با حضور 40 نفر از برادران و با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی در حال برگزاری است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهار به سایر کلاسهای طرح «نظاط معنوی» اشاره کرد و افزود : در آستان امام زاده ابراهیم و عقیل(ع) روستای دستجرد کلاسهای روخوانی و روخوانی قران کریم و و آموزش نقاشی روی سفال ویژه خواهران با حضور مربیان خواهر برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه برگزاری اردوهای درون استانی و کلاسهای نقاشی ویژه کودکان جزو برنامههای طرح « نشاط معنوی» است، بیان کرد: در طول طرح مبلغین روحانی در سطح بقاع متبرکه با اداره اوقاف و امور خیریه همکاری خواهند داشت.


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر