شهرستان بهار

مدیر جهاد کشاورزی بهار عنوان کرد :

توزیع بیش از ۵.۴ میلیون لیتر سوخت بخش کشاورزی در شهرستان بهار

شناسه خبر: ۷۸۵۱
 توزیع بیش از ۵.۴ میلیون لیتر سوخت بخش کشاورزی در شهرستان بهار

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهار گفت: طی سه ماه نخست امسال ۵ میلیون و ۴۸۷ هزار و ۵۱ لیتر سوخت میان کشاورزان و بهره برداران بخش کشاورزی این شهرستان توزیع شد.

به گزارش نشاط شهر، هوشنگ کرمی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: طی سه ماه نخست امسال ۵ میلیون و ۴۸۷ هزار و ۵۱ لیتر سوخت میان کشاورزان و بهره برداران بخش کشاورزی شهرستان بهار توزیع شد.

وی گفت: از این میزان ۵ میلیون و ۴۸۳ هزار و ۹۱۵ لیتر نفت گاز و ۳ هزار و ۱۳۶ لیتر نفت سفید بوده که ۳ میلیون و ۹۵۳ هزار و ۳۵۰ لیتر نفت گاز به ماشین آلات، ۶۰۹ هزارو ۸۰۱ لیتر نفت گاز به مرغداری ها و ۱۴ هزار و ۸۰۰ لیتر نفت گاز به مراکز تولید آبزیان اختصاص یافت.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهار به پلاک گذاری ماشین آلات کشاورزی نیز اشاره داشت و گفت: مرحله دوم طرح شماره گذاری ماشین آلات کشاورزی در شهرستان بهار در حال اجراست.

کرمی با بیان اینکه این طرح در راستای اجرای سیاست های سازمان جهاد کشاورزی و شناسنامه دار کردن وسایل نقلیه موتوری فعال بخش کشاورزی انجام می گیرد، افزود: با تعامل و هماهنگی صورت گرفته بین سازمان جهاد کشاورزی و پلیس راهور توسط شرکت تعاونی تراکتورداران این طرح اجرا می شود.

وی با اشاره به اینکه از ۲ هزار و ۹۰۷ تراکتور و کمباین موجود بر اساس سال تولید تاکنون در مرحله اول ۸۵۸ دستگاه و در مرحله دوم ۳۰۴ دستگاه و در سال جاری ۴۷ دستگاه شماره گذاری شده است، گفت: مابقی تراکتورهای مشمول طرح نیز در مراحل بعدی شماره گذاری خواهند شد.

منبع : خبر گزاری مهر

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر