شهرستان بهار

شنای مرگ جوان 24 ساله در آبگیر روستایی در شهرستان بهار

شناسه خبر: ۷۸۶۸
شنای مرگ جوان 24 ساله در آبگیر روستایی در شهرستان بهار

یک جوان 24 ساله در یک آبگیر واقع در روستای حصار قره باغی از توابع شهرستان بهار غرق شد.

به گزارش نشاط شهر، اصغر مظاهری، مسئول عملیات جمعیت هلال احمر شعبه بهار بیان کرد: 2 دوست عصر سه شنبه هفته جاری اقدام به عزیمت به حاشیه روستا و شنا در گودال های مجاور یک معدن ماسه کردند.
وی اضافه کرد: این آبگیر دارای ابعاد 50 در 50 متر و به عمق 15 متر است که یکی از جوان ها اقدام به شنا به صورت رفت و برگشت در عرض آن کرد.
مسئول عملیات جمعیت هلال احمر شعبه بهار اظهار داشت: این جوان 24 ساله پس از پیمودن یک سمت از عرض آبگیر هنگام بازگشت تا وسط آن شنا کرده اما دچار خستگی و نفس تنگی شد.
مظاهری افزود: دوست او نیز شناگر ماهری نبود و توان امداد رسانی به این جوان را نداشت بنابراین این فرد به زیر آب فرو رفته و غرق می شود.
وی ادامه داد: این موضوع ابتدا به اهالی روستا سپس به تیم های امدادی و هلال احمر اطلاع رسانی شده و تیم غواصی برای خارج کردن این جوان در محل حضور یافت.
مسئول عملیات جمعیت هلال احمر شعبه بهار بیان کرد: با وجود چند ساعت تلاش برای خارج کردن جسد این جوان، به علت تاریکی هوا، سرد بودن آب و بی نتیجه بودن تجسس، عملیات ناتمام ماند.
مظاهری ادامه داد: صبح امروز بار دیگر 2 تیم امداد شامل هشت غواص عملیات را از سر گرفتند و با اطلاع رسانی دوست این جوان نقطه ای که فرد داخل آب غرق شده بود را بررسی کردند.
وی بیان کرد: جسد این جوان پس از سه ساعت تلاش 20 متر دور تر از محلی که اطلاع رسانی شده بود کشف و به بیرون از آب هدایت شد.
مظاهری یادآوری کرد: جوان دیگری سال گذشته در این نقطه غرق شده و مقرر بود برای پیگشیری از بروز دوباره این اتفاق ناگوار، آبگیر یاد شده حصار کشی شود که تاکنون این وعده عملی نشده است.


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر