شهرستان بهار

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهار :

راه‌اندازی میز خدمت نماد عملی تکریم ارباب رجوع است

شناسه خبر: ۷۸۶۹
 راه‌اندازی میز خدمت نماد عملی تکریم ارباب رجوع است

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهار گفت: راه‌اندازی میز خدمت نماد عملی تکریم ارباب رجوع است.

به گزارش نشاط شهر, به نقل از خبرنگار مهر، هوشنگ کرمی پیش از ظهر چهارشنبه در مراسم راه اندازی میز خدمت که به منظور ارائه خدمات سریع و آسان به مردم در ساختمان جهاد کشاورزی شهرستان بهار مورد بهره برداری قرار گرفت، گفت: میز خدمت در راستای اجرایی شدن دستور العمل ابلاغی رئیس جمهور با هدف تسهیل در ارائه خدمات، جلوگیری از اتلاف وقت و تسهیل کار ارباب رجوع راه اندازی شده است.

مدیر جهاد کشاورزی بهار هدف از راه اندازی این میز را دستیابی آسان و سریع مردم به خدمات به موقع و موثر و همچنین طرح تکریم ارباب رجوع عنوان کرد.

کرمی اظهار داشت: خدمت صادقانه به ارباب رجوع مردم را از مراجعه به سایر قسمت های اداری بی نیاز کند و حکمت میز خدمت هم همین است.

کرمی نقش کارکنان این واحد را کلیدی خواند و افزود: کارکنان میز خدمت در امور محوله و وظایف تعریف شده خود باید چنان قوی ظاهر شوند که ارباب رجوع مجاب شود و پاسخش را دریافت کند.

وی عنوان کرد: گستردگی وظایف سازمان جهاد کشاورزی به گونه ای است که راه اندازی این اتاق نمی تواند جوابگوی تمام مشکلات باشد اما چند فعالیت مهم سازمان که مراجعات زیاد مردمی را به همراه دارد در قالب میز خدمت سریعتر و آسان تر انجام خواهد شد که از آن جمله می توان به ارائه تسهیلات بانکی، صدور مجوزها و همچنین پروژه های آب و خاک اشاره کرد.

کرمی بیان داشت: طبق برنامه ریزی های انجام شده معاونان جهادکشاورزی به صورت روزانه در محل این اتاق حضور پیدا کرده و ضمن ملاقات حضوری با مردم نسبت به رفع مشکلات آنان اقدام خواهند کرد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر