شهرستان بهار

رئیس اداره آبفای شهرستان بهار گفت :

تقلیل فشار آب باعث افت فشار در شهر بهار می شود

شناسه خبر: ۷۹۱۷
 تقلیل فشار آب باعث افت فشار در شهر بهار می شود

محمدرضا صادقی مهر ، رئیس اداره آبفای شهرستان بهار از تقلیل فشار آب در سه شهر بهار، لالجین و صالح آباد در ساعات شبانه خبر داد.

به گزارش منشاط شهر، محمدرضا صادقی مهر رئیس اداره آبفای شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار نشاط شهر گفت: ما در هیچ جای شهر قطعی آب نداریم ، اما تقلیل فشار آب را داریم که همین باعث افت فشار و نارسایی می شود و همزمان در همین ساعات با ازدیاد مصرف مواجهیم و مردم اثرات آن را بیشتر حس می کنند.
وی با تاکید بر اینکه هیچ برنامه ای برای قطعی آب وجود ندارد گفت: همین تقلیل فشار آب طبق روند قبلی بوده و قبلا هم اطلاع رسانی شده و در سه شهر بهار، لالجین و صالح آباد هر شب صورت می گیرد و از ساعت 12 شب تا 4 صبح تقلیل فشار آب را داریم، اما تاکنون در دو شهر صالح آباد و لالجین مشکلی نبوده اما در شهر بهار چون مردم مصرف زیادی در این ساعات دارند باعث شده که مردم بهار بیشتر این موضوع را حس کنند.
صادقی ادامه داد: منابع تامین ما کامل است و مشکلی به این جهت نداریم ، اما مشکل افت فشار و نارسایی در برخی نقاط به توپوگرافی شهر مرتبط است و ما سعی کرده ایم تا جایی که امکانات فنی اجازه می دهد، با تقسیم بندی نقاط مختلف شهر مشکل را حل کنیم .
وی اظهار داشت: به طور مثال تا سال گذشته شاهد این بودیم قسمت های بالای شهرک فرهنگیان جزء همین نقاط بود که به محض اینکه افت فشار رخ می داد آنجا اولین نقطه ای بود که به مشکل برمی خورد و گاهی آب در آن نقاط قطع می شد، هم اکنون نیز برخی نقاط مرتفع شهر این مشکل را دارند که از آن جمله می توان به حد فاصل بین میدان آزادگان تا میدان شهدا و از میدان شهدا تا پایین شهر اشاره کرد که تقلیل فشار آب را بیشتر حس می کنند، به همین جهت سعی کرده ایم توپوگرافی شهر را برای قسمت های مرتفع و کم ارتفاع همسان کنیم.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر