شهرستان بهار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان :

فرهنگ حوزه‌ای تخصصی است/ نظرات غیرکارشناسی ندهید

شناسه خبر: ۷۹۳۲
 فرهنگ حوزه‌ای تخصصی است/ نظرات غیرکارشناسی ندهید

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: فرهنگ حوزه‌ای تخصصی است و مانند سایر بخش‌های تخصصی به نظرات کارشناسی و اصولی نیاز دارد.

به گزارش نشاط شهر، به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، علیرضا درویشنژاد پیش از ظهر امروز در نشست با هنرمندان شهرستان بهار ضمن تاکید بر اینکه به دنبال ارتباط دو سویه با اهالی فرهنگ و هنر هستم، اظهار کرد: هنرمندان در کیفیتبخشی امور نقش موثری دارند و از پیشنهادات سازنده آنان استقبال میکنیم.

وی با بیان اینکه کار در حوزه فرهنگ و هنر نیازمند دیدی وسیع است، گفت: هنر جای بستهنگری نیست، هنری که در قالب چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است باید مورد حمایت قرار بگیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با بیان اینکه پیشگیری از موازیکاریها، نیازمند برنامهریزی کلان است، خاطرنشان کرد: فرهنگ حوزه تخصصی است، اما متأسفانه هرکس خود را در این حوزه صاحبنظر میداند.

وی با تأکید بر اینکه بنای ما بر ایجاد فضای باز فرهنگی و هنری است، گفت: دیدگاههای سیاسی نباید در تصمیمگیریهای فرهنگی تاثیر داشته باشد.

درویشنژاد با بیان اینکه کرامت انسانی در اولویت قرار دارد، افزود: وجود محدودیتهای مالی انکارناپذیر است، اما نباید محدودیت فکری داشته باشیم، بلکه با ابتکار، نوآوری و خلاقیت میتوانیم برنامههای فاخر و تأثیرگذار برگزار کنیم.

وی تصریح کرد: مؤلفان و هنرمندان بومی باید مورد حمایت قرار بگیرند، هدف اصلی ما کاهش دغدغه اهالی فرهنگ و هنر و ایجاد فضای مناسب برای کشف و شکوفایی استعدادهاست.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان اظهار کرد: هنرمندان و اهالی فرهنگ بازوی توانمند ارشاد هستند و ارتباط مستمر بسیاری از مشکلات را از میان خواهد برد.

در پایان این نشست نمایندگان انجمنها و اهالی فرهنگ و هنر شهرستان بهار دیدگاهها و نظرات خود را در خصوص مسائل مختلف بیان کردند.


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر